Tallinna Tehnikaülikool

Osale 19-25.04 liikumisnädala challenge-l "Maakerale ring peale" ja aita TalTechi eest samme koguda! Üldvõitjat ootab Garmin GPS Vivoactive 4s nutikell, lisaks võidab iga spordiklubi üks liikuja loosina klubisiseselt auhinna.

Koos mitmete Eesti Spordiklubidega toimub 19-25.04 sammude kogumise nädal, mille raames üritatakse teha maakerale ring peale ehk kokku koguda 60719697 sammu, mis teeb 40 075 km. Tule aita Sinagi ning aita TalTechi Spordiklubi lippu kõrgel hoida!

Mis selleks on vaja teha?
Liigu tulevasel nädalal palju värskes õhus - kõnni või jookse, kogu samme! Kaasa võta nutikell või telefon, mis Sinu samme loeks. Kui kasutad nutikella, siis pead enda sammud ära sünkroonima vastava äpiga (nt kasutades Polari kella, peab Sul nutitelefonis olema Polar Flow rakendus).

Lisaks sellele tõmba alla Eesti oma YuMuuv äpp nii Play Storest või Apple Storest ning tee sinna omale kasutaja.
- vajuta "sign up";
- kirjuta esimesse lahtrisse  (company code) MAAKERA, seejärel enda meiliaadress ja parool;

yumuuv

- seejärel vali TalTech klubiks ja vali enda nutikella/telefoni rakendus (s.t nt kui Sul on Polari kell, vali Polar, Apple kella puhul Apple Health jne);
- Kinnita enda isiklikud andmed.

Seejärel peaks Sulle YuMuuv äpis ette lööma järgnev pilt:
 

kp

Ja nii lihtne see ongi. Oma sammud tuleb ära sünkroonida hiljemalt 28.04. Võitjad teatatakse 29.04.  Täpne juhend ning lisainfo leidub SK Nord kodulehel.

Mõnusat liikumist!
Küsimuste puhul kontakteeru lilian.valge@taltech.ee või 5519583.

Laeb infot...