TalTechi Spordiklubi aitab noorsportlasi edasi nii treeningus kui ka taastumises.

Risto Lillemets, Taavi Tšernjavski ja Kristjan Rosenberg on kolm noort kümnevõistlejat, kelle TalTech Sporidklubi sellest aastast enda hoole alla võttis, pakkudes neile mitmekülgseid treening- ja taastumisvõimalusi. Kergejõustik on spordiklubi juhataja Rait Käbini sõnul ülikoolis alati au sees olnud: meil on treeninud näiteks nii Märt Israel, Mikk Pahapill kui ka Magnus Kirt.

Meie oma spordiklubi treeneri ja füsioterapeudi Risto Jamnese poolt tuli sisend kümnevõistluse noored tegijad liita meie spordiklubiga. Spordiklubi juhataja lisab, et see on väga tänuväärt ettevõtmine ja tänu ülikoolipoolsele toele püüame neid oma võimete piires aidata.

"Meie nimega läheb kümnevõistlus hästi kokku, meie ülikooli tegemised on samamoodi hästi laialdased. Meile on kümnevõistlus alati olnud südamelähedane," lisab Käbin. Ühtlasi anti noorsportlastele välja ka Spordiklubi esimesed kujundusega VIP kaardid.

Üks kümnevõistlejaist - Risto Lillemets on meie ülikooli tudeng ning õpib kolmandal kursusel tootearendus-robootikat. Ta on meie spordiklubis juba varasemalt treeninud ning lisab, et tingimused on olnud täiesti suurepärased.

Spordiklubi soovib omalt poolt noortele sportlastele tuult tiibadesse.

Täispika artikli leiab ERR-ist!