Tallinna Tehnikaülikool

Legendaarseks saanud Tallinna Tehnikaülikooli linnakupidu tuleb sel aastal reedel, 9. septembril.

Linnakupidu toob kokku ülikooli tudengid, töötajad, vilistlased ja koostööpartnerid, et üheskoos nautida meeleolukat programmi ja tegevusi hommikust hiliste õhtutundideni. Kokku ootame peole umbes kolme tuhandet inimest.  

Päeval toimuvad näiteks vilistlaste kokkutulekud, ülikoolilinnaku ekskursioonid, mälumäng ja tudengiorganisatsioonide mitmevõistlus, mis hõlmavad kogu ülikooli Mustamäe kampuse.

Päevase programmi lõpetab suur „Leiutajate laulu- ja tantsupidu“, kus astuvad üles Tallinna Tehnikaülikooli kultuurikollektiivide lauljad ja tantsijad.

Õhtul toimub linnakupeo järelpidu kolmel festivalialal: aulas, peahoone fuajees ja Akadeemikute alleel. Lavadele astuvad Eesti tipptegijad nublu, Terminaator ning Ivo Linna koos Supernovaga. 

Kogu linnakupeo aja on avatud toidutänav, kus head ja paremat pakub suur valik toiduautosid.

Kõik sündmused, välja arvatud õhtune järelpidu, on kõigile tasuta. Õhtuse järelpeo pileteid saab osta piletimüügikeskkonnast Fienta

Tallinna Tehnikaülikooli Mustamäe kampus tähistab tänavu oma 60. aastapäeva. Kuna Mustamäe esimene uus kortermaja oli ülikooli 1962. aastal valminud esimene ühiselamu, siis on tegemist ühise sünnipäevaga. Tänaseks hõlmab linnak 557 000 m2 ja siin on 37 hoonet. Tallinna Tehnikaülikoolis on praegu üle 9000 tudengi ja 1900 töötaja ning meil on enam kui 77 000 vilistlast. 

Hoia linnakupeo programmil ja infol silm peal aadressil taltech.ee/linnakupidu – info täieneb pidevalt!

Linnakupidu
Meenutus Linnakupeost 2021

Laeb infot...