1. oktoobril 2021 algas maailmanäitus EXPO 2020 Dubais, kus Eesti paviljonis tutvustatakse kõigile maailmanäituse külastajatele ka Tallinna Tehnikaülikooli teadustöid. Vaata videost, kuidas saab hoonete suutlikkust reaalajas mõõta.

Hooned vastutavad täna maailmas ligi poole energiatarbimise eest. Tuleviku linn on säästlikum. Tallinna Tehnikaülikoolis välja töötatud lahendused on teinud Eestist juhtiva riigi uute liginullenergiahoonete ehitamisel ja elamute renoveerimisel. DigiAuditi platvorm ühendab tuleviku linna kõik hooned, et nende energiakasutust reaalajas jälgida ning saadud andmeid automaatselt analüüsida. See tagab, et küte, jahutus ja ventilatsioon töötavad alati optimaalselt. See aitab probleemidele kiiresti jälile jõuda ja tulevikus paremaid maju ehitada. Nii on energiat säästvates majades ideaalne sisekliima.

Tuleviku linn algab TalTechist!