Tuleviku loodusteadlase programm
TULP annab loodusteadustest huvitatud noortele võimaluse täiendada oma teadmisi läbi praktiliste tegevuste, õppides koos TalTechi teadlaste, õppejõudude ja tudengitega. Kuna TULP on tihedalt seotud TalTech loodusteaduskonna bakalaureuseõppe erialadega, siis programmis osalemine annab Sulle suurepärase võimaluse teha kaalutletud otsus, millist eriala pärast 12. klassi lõpetamist TalTech loodusteaduskonnas õppima tulla.

TULP tuleviku loodusteadlase programm
  •  TULP on koolitusprogramm, mis annab põhjaliku ülevaate erinevatest loodusteaduste teemadest. Koos juhendajatega leitakse vastused mitmetele huvitavatele küsimustele ja lahendatakse põnevaid väljakutseid.
  • Programm koosneb seitsmest õppepäevast.
  • Programmi õppepäevad toimuvad laupäeviti kell 10.00 - 15.15.
  • Ühe õppepäeva pikkus on 6 ak/h, päev sisaldab ka lõunapausi.
  • Programm viiakse läbi eesti keeles, vajadusel saavad osalejad juhendajatelt tuge kas vene või inglise keeles.
  • TULPis on oodatud osalema 9. – 12. klasside õpilased.
  • Kohapeal õpitu kinnistatakse praktikas.
  • Programmis (7 õppepäeva) osalemise tasu on 50 eurot.
  • Programmi esimene õppepäev 7. oktoobril, 2023

Kui soovid osaleda kõigil õppepäevadel, siis registreeru siin: Registreeri
Registreerimine on avatud kuni 24. septembrini, 2023.

Kui soovid registreeruda ainult valitud õppepäevadele, vali soovitud õppepäev ning sealt leiad registreerimise lingi antud õppepäevale.

Koolituse täpne kava ja lisainfo on leitav SIIN

Küsimuste korral, võta palun ühendust nooremprofessor Martin Laasmaaga, martin.laasmaa@taltech.ee