Kas oled viimasel kahel aastal osalenud mõnel eriti vingel tudengiüritusel? Kas Sulle on kooli peal meelde jäänud silmapaistev tudengiürituse plakat või on Sind kõnetanud hoopis mõni tabav slogan? Oled sotsiaalmeedias scrollides pidama jäänud eriti originaalsele sisuturunduspostitusele?

Kui vastasid vähemalt ühele neist küsimustest jaatavalt, anna meile sellest aegsasti teada, et andekad noored saaksid väärilistelt tunnustatud!

Töid saab esitada viiele auhinnakategooriale:

• Parim reklaam
  • Parim disain
  • Parim sotsiaalmeedia algatus
  • Parim ürituse turunduskampaania
  • Parim sponsorite kaasaja

Kusjuures ühte tööd saab esitada mitmele kategooriale!

Samuti selgitatakse välja ka publiku lemmik turundustegu üritusele eelneval kuupäeval.

Miks osaleda?

• Turundusgala žüriikoosseisu kuuluvad Eesti turundusagentuuride tipptegijad, kes hindavad tudengite tööde potentsiaali tänasel turundusmaastikul. Osalejatel on harukordne võimalus saada tagasiside oma ala spetsialistidelt ning jääda silma juba varajases eas.
  • Turundusgala võitjaid autasustatakse unikaalse ja uuendusmeelse digimärgisega, mis oma olemuselt täidab sertifikaadi funktsiooni. Peauhind on sümboolne rahaline auhinnafond, mis jaguneb võrdselt kõigi viie kategooria vahel. Kõigele lisaks on meie toetajad välja pannud põnevad sponsorkingitused.
  • Ürituse raames jagame välja ka publiku lemmiku auhinna, mis on eripärane loovlahendus ja mille jätame saladuseks kuni auhinnagala toimumiseni.

Tööde esitamise tähtaeg on 1. juuni. Tööd tuleb esitada Turundusgala konkursi e-posti aadressile: konkurss@turundusgala.ee. 2020. aastal aktsepteeritakse 2018/2019 õppeaasta ja 2019/2020 õppeaasta töid. Konkursitöö võib esitada nii eesti kui ka inglise keeles. Auhinnagala toimub eesti keeles.

Ei ole päris kindel, millisele kategooriale töö kvalifitseerub? Kandideerimisprotsessi kohta saab lugeda lähemalt Turundusgala kodulehelt:

www.turundusgala.ee/konkurss

Turundusgala näol on tegemist loovüritusega, mille eesmärk on panustada tudengielu elavdamisesse toetades tudengiühenduste tegevust ning aidata kaasa tudengite turundusalaste oskuste täiendamisele. Turundusgala on saanud inspiratsiooni ühest Eesti olulisimast turundussündmusest – Kuldmunast.

Turundusgala lähtub ürituse korraldamisel keskkonnasõbralikest põhimõtetest. Ürituse teine eesmärk on julgustada vastustundlikku turundust ning juhtida tudengite tähelepanu keskkonnaprobleemide vastu võitlemiseks.

Võitjad kuulutatakse välja pidulikul galal reedel, 9. oktoobril algusega kell 19:00 ainulaadses MEKTORY Videal Screen X konverentsisaalis (aadressil Raja 15). Auhinnagalale on oodata kuni 400 külalist. Piletimüük avatakse 2020. aasta sügisel.

Turundusgala Facebooki ametlik üritus: event.turundusgala.ee

Varajased üritusega liitujad saavad kindlad olla, et ei maha maga ühtegi kandideerimisprotsessi olulist etappi ning saavad esimesena teavet ürituse kohta.

Turundusgalat korraldab TalTech Turundusklubi.

Turundusgala ametlik Instagram: ig.turundusgala.ee

Turundusgala ametlik Facebooki lehekülg: fb.turundusgala.ee