Milleks õppida informaatikat, kellele see sobib, milline näeb välja õpe? Kõigele sellele said abituriendid vastused märtsis toimunud TalTechi informaatika bakalaureuseõppekava tutvustusüritusel INIT 2022.

Üritus toimus märtsis kolmel järjestikusel nädalavahetusel, millest kahel esimesel toimusid loengud ülikooli ja IT-firmade esindajatelt (Twilio ja Bolt) ning toimusid praktilised töötoad, kus tutvustati põnevaid IT teemasid. Viimasel nädalavahetusel sai tiimides informaatika õppekavaga praktiliselt tutvust teha ja kohtuda praeguste TalTechi informaatika tudengitega.

Tahaksid süvitsi mõista kaasaegsete IT-süsteemide ülesehitust ja toimimist? Sooviksid olla see, kes töötab välja uudseid ja nutikaid tarkvaralahendusi? Kui tunned huvi IT vastu ja saad matemaatikaga hästi läbi, siis uuri lähemalt, mida informaatika õppekaval sulle pakkuda on! Informaatika eriala teeb sinust tulevikus tarkvaraeksperdi, kes suudab ka keerulisest tehnoloogiaprobleemist loominguliselt mõelda ja sellele tarkvaralise lahenduse leida. Tutvu õppekavaga: taltech.ee/informaatika