Tallinna Tehnikaülikool

LINNAKUPIDU

Linnakupidu on legendaarne iga-aastane õppeaasta avasündmus, mis ühendab endas kogu päeva kestva haridus- ja meelelahutusprogrammi üle kogu ülikooli linnaku. Päevasele programmile järgneb võimas järelpidu ülikooli peahoones - lavale astuvad rahva lemmikud ning ei puudu ka üllatusesinejad!

Järgmine Linnakupidu toimub juba 2024. aasta septembris!

Vaata 2022. aasta Linnakupeo videomeenutust!

TULE PEOLE!

2024. aasta Linnakupeo programm ilmub 2024. aasta suvel!

KORRALDA VILISTLASKOKKUTULEK!

Linnakupidu on parim koht, kus taaskohtuda oma õpingukaaslastega ja vilistlaste kokkutulek korraldada!

Vahet pole, kas õppisite sel või eelmisel sajandil, kas lõpetasite TalTechi, TTÜ või TPI, ja vahet pole, kui ka muidu enam ülikooli asja pole – tipikaks jääte igavesti, nii et tulge meenutage vanu aegu otse sündmuste tulipunktis!

Kuus põhjust, miks teha vilistlaste kokkutulek Linnakupeol:

  1. Vilistlased, kes eelnevatel aastatel kokkutuleku just Linnakupeol korraldasid, jäid väga rahule! Õpinguaastaid käis meenutamas palju vilistlasi ning kõigil oli nägu naerul.
  2. Linnakupeo ajal tagab ülikool omalt poolt ruumide leidmise ja broneerimise, kohvilaua ja lahendab muud organisatoorsed küsimused. Andke oma soovidest teada, otsime teile ruumi ja katame teile kohvilaua – teie lihtsalt võtke oma vana kambaga ühendust ning tulge meenutage ja planeerige uusi aegu.
  3. Kui omaaegsed naljad meenutatud, saate osa võtta linnakutuuridest! Väga võimalik, et satute kohtadesse, millest õpingute ajal ei teadnudki.
  4. Õhtu edenedes saate möödunud aegu meenutada tudengiorganisatsioonidevahelisi meistrivõistlusi vaadates. 
  5. Leiutajate laulu- ja tantsupeol teevad kaasa Tallinna Tehnikaülikooli Kultuurikeskuse alla kuuluvad koorid, musitseerib BigBänd ning tantsulise osa eest kannab hoolt rahvatantsuansambel Kuljus. Kaasa laulda saavad kõik, nagu heal laulupeol ikka.
  6. 10 000 ruutmeetril toimuval järelpeol saate tantsida nii nagu ülikooli ajal. Üles astuvad publiku poolt väga oodatud staarid. Lisaks ka põnev üllatusesineja! Jala panevad keerutama ka TalTechi tudengitest DJ-d. Järelpeole tulemiseks on vaja osta pilet.

Seega, kutsu enda kursus kokku ja tulge oma ülikoolile jälle külla! Oleme teile abiks ruumide leidmise ja muude organisatoorsete küsimustega. 

2024. aasta vilistlaskokkutulekute korralduslik info ilmub 2024. aasta suvel!

Leia oma kursusekaaslased vilistlaste andmebaasist! 

Otsides saab tulemusi filtreerida eesnime, perekonnanime, lõpetamise aasta, cum laude, õppeaste, teaduskonna ja eriala lahtritega.

SISENE ANDMEBAASI

Lisainfo ja küsimused: alumni@taltech.ee