Tallinna Tehnikaülikool

Rattamatk

Rattamatk on Tipikate Rattamatkaklubi vanim ja suurim traditsioon, mis on järjepidevalt toimunud alates 2001. aastast. Matk viib igal aastal osalejad tutvuma ühe Eesti piirkonnaga ning sellel osaleb tavapäraselt veidi üle saja inimese. Üritus kestab põhigrupile kolm päeva ja kaks ööd, selle käigus läbitakse jalgratastel kokku 170-200 km.

Vaata 2023. aasta Rattamatka videomeenutust!

Tipikate Rattamatka programmi hulka kuuluvad kohtumised kohaliku elu arendajatega, eesrindlikemate ettevõtete külastused, ujumispausid, vaatamisväärsused, giidide poolt räägitud kohajutud, muuseumid, lossid ja tornid, looduskaunid peatuspaigad, aga ka ajaloolised ehitised, huvi- ja linnakeskused ning harivad vestlusringid oma ala ekspertidega. Selleks, et osalejad saaksid matkal keskenduda programmi nautimisele, lahendame korralduse käigus ära ka kõikvõimalikud olmelised mured – korraldame inimeste ja rataste transpordi matka piirkonda ja sealt tagasi, korraldame ära söögikorrad, veame kaubikutega osalejate pakke laagripaikade vahel, abistame tehno- ja tervisemuredega rattureid teekonnal, jagame vett, mineraalvett ja magneesiumi, pakume laagripaikades sauna, pesemisvõimalust ja meelelahutuslikku programmi, varustame osalejad piisava retkeinfoga.

Miks osaleda rattamatkal?

Tipikate rattamatk loob ainulaadse keskkonna TalTech tudengite, töötajate, vilistlaste ja meie tehnoloogiaettevõtjatest koostööpartnerite omavaheliseks suhtluseks ja kontaktide loomiseks. 

Järgmine Tipikate Rattamatk toimub 2. - 4. augustil 2024!

TIPIKATE RATTAMATKAKLUBI KODULEHELE