Tallinna Tehnikaülikool

wooclap

Kevadsemestril 2019/2020 saavad kõik TalTechi õppejõud osaleda tudengite kaasamisvahendi Wooclap testimisel. Selle aja sees saavad kõik @taltech.ee lõpuga meiliaadressi omavad ülikooli töötajad kasutada Wooclapi piiranguteta paketti. Pilootperiood TalTechis kestab 30. juunini 2020.

MIS ON WOOCLAP?

Wooclap on veebipõhine nutitelefoni, tahvel- ja sülearvutiga kasutatav kaasamisvahend, mis võimaldab:

  • suurendada tudengite tähelepanu ja kaasatust loengutes;
  • jälgida tudengite arusaamist loengus käsitletavatest teemadest.

Wooclapi töövahend on olemas ka Moodle’is ning tulemusi on võimalik kuvada Moodle’i hinnetelehel.

REGISTREERUMINE

Wooclapi piiramatu testperioodiga liitumiseks registreeru oma ülikooli meiliaadressiga alloleva lingi* kaudu:
https://app.wooclap.com/auth/register/TALTECH

NB! Kui soovid Wooclapi kasutada ka Moodle’is, kasuta konto registreerimisel täpselt sama meilialiase kuju, mida kasutad Moodle’is (selle leiad Moodle’ist, vajutades Minu Nimi > Kasutaja andmed > Muuda profiili > E-post).

KASUTAJAJUHEND JA TUGI

eestikeelne juhend

Wooclapi ingliskeelne kasutusjuhend on allalaaditav siit. Kevadsemestri jooksul toimuvad igal nädalal ka Wooclapi koolitused (info ja registreerimine Siseveebis). Kasutamise osas saad alati nõu küsida haridustehnoloogiakeskusest. Täpsem info: Kadri Kiho (kadri.kiho@taltech.ee, 620 3608).

* Kui Sul on varasemast Wooclapi tasuta konto, mis on seotud @taltech/@ttu.ee meiliaadressiga, siis ülaltoodud link Sinu jaoks ei toimi. Sellisel juhul saada palun aadressil nancy@wooclap.com e-kiri, milles annad teada, et oled TalTechi töötaja, ning Sinu konto seotakse TalTechi testperioodi kontoga.