TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL

Site logo

Vastuvõtuinfo

Sügissemestri 2022/2023 vastuvõtt 8. august - 26. august 

Avatud ülikool pakub Sulle paindlikku võimalust omandada kõrgharidus või täiendada oma teadmisi töö kõrvalt. Õppevormide ja -teemade valik on väga lai, leia endale vaid sobiv lahendus!

Erialad - Avatud õppe kaudu on võimalik täiendada teadmisi ülikooli enamuses õppevaldkondades. Võimalik on koostada endale individuaalne õpingukava, valides huvipakkuvaid aineid ühest või mitmest erinevast õppekavastLäbitud õppeainete kohta väljastatakse soovi korral tunnistus ja/või õpisoorituste tõend.

Lisaeriala sobib Sulle, kui soovid omandada olemasoleva eriala kõrvale uut eriala.

Loengud ja seminarid - Kui soovid täiendada teadmisi mõnes üksikus õppeaines või teemal, siis soovitame valida sobiv loeng või seminar. Valikus on üle 1000 õppeaine.

UUS! MIKROKRAADID 
Sügisest 2021 on TalTech avatud ülikoolis võimalik õppida ka väiksema mahuga õppekavadel - mikrokraadikavadel. Kavad koosnevad kahest või enamast tasemeõppe õppeainest. Mikrokraadikava aitab omandada tööks või uue elukutse valikuks vajalikke teadmisi. 

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtt toimub konkursita! Eelduseks on keskharidus, lisaerialade puhul kõrgharidus. Õppimine on tasuline. Õppeteenustasu oleneb õpingute mahust ja valitud ainetest.

Õppima asumiseks ootame täidetud ja digitaalselt allkirjastatud AVALDUSI aadressil avatudope@taltech.ee.

Pane tähele! Teaduskonna kolledžite õppetööd puudutav info kohapeal.