Tallinna Tehnikaülikool

Vastuvõtuinfo

OLULISED KUUPÄEVAD:

  • Kevadsemestri kontaktõpe lõpeb 19.05.2024
  • Kevadsemester 2023/24 lõpeb 12.06.2024
     

Uuel algaval sügissemestril 2024/25

  • Avalduste esitamine mikrokraadiõppesse alates 3. juunist
  • Avalduste esitamine avatud õppesse alates 5. augustist
  • Ainetele registreerimine ehk õpingukava esitamine alates 20.08.2024
  • Õppetöö esimene nädal stardib 2. septembril 

Avatud ülikool pakub Sulle paindlikku võimalust omandada kõrgharidus või täiendada oma teadmisi töö kõrvalt. Õppevormide ja -teemade valik on väga lai, leia endale vaid sobiv lahendus!

Erialad - Avatud õppe kaudu on võimalik täiendada teadmisi ülikooli enamuses õppevaldkondades, nii bakalaureuseõppes kui ka magistriõppes. Võimalik on koostada endale individuaalne õpingukava, valides huvipakkuvaid aineid ühest või mitmest erinevast õppekavastLäbitud õppeainete kohta väljastatakse soovi korral tunnistus ja/või õpisoorituste tõend. Õppimine avatud õppes on tasuline.

Lisaeriala sobib Sulle, kui soovid omandada olemasoleva eriala kõrvale uut eriala.

Loengud ja seminarid - Kui soovid täiendada teadmisi mõnes üksikus õppeaines või teemal, siis soovitame valida sobiv loeng või seminar. Valikus on üle 1000 õppeaine. Õppeainete täieliku nimekirja leiad meie õppeinfosüsteemist.

Mikrokraad sobib Sulle, kui soovid omandada tööks või uue elukutse valikuks vajalikke teadmisi. Mikrokraadikavad on väiksema mahuga õppekavad, mis koosnevad kahest või enamast tasemeõppe õppeainest. 

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtt toimub konkursita! Eelduseks on keskharidus, lisaerialade puhul kõrgharidus. Õppimine on tasuline. Õppeteenustasu oleneb õpingute mahust ja valitud ainetest.

Esmakordselt avatud õppe kaudu õppima asumisel saada palun digiallkirjaga avaldus e-posti teel: avatudope@taltech.ee või esita see meie juures kohapeal aadressil Ehitajate tee 5 (TalTech avatud ülikool, U06 õppehoone, III korrus, ruum 310).
Avatud õppes õpingute jätkamiseks palun täida vorm, mille leiad siit
Lisaküsimused saad edastada e-posti teel: avatudope@taltech.ee või soovi korral broneerida aeg nõustamisele siin.

Vastuvõtt E-N kl 10-16 ning R kl 10-12. 

Sügissemestri 2024/25 lepingute sõlmimine alates 5. augustist 2024.

Pane tähele! Teaduskonna kolledžite õppetööd puudutav info kolledžites kohapeal.