Site logo
EducationUSA

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus alustas oma tegevust Tallinna Tehnikaülikooli juures aprillis 1993 ja ta kuulub koos enam kui 400 teabekeskusega kogu maailmas USA ametlike haridusinfo keskuste võrgustikku. Meie prioriteediks on jätkuvalt usaldusväärse ning ajakohase teabe pakkumine õppimisvõimaluste kohta Ameerika Ühendriikides, ja kaasaaitamine konkurentsivõimeliste valikute tegemisele.

Tudeng

Õppima Ameerikasse

Õppimine välismaal pakub unikaalseid kogemusi, võimalusi ja väljakutseid. Igal aastal kandideerib USA ülikoolidesse mitusada tuhat tudengikandidaati välisriikidest, sealhulgas Eestist. Ülikoolide ja sisseastumistingimuste kohta saad informatsiooni Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskusest. Ära karda küsida, kui miski arusaamatuks jääb. Tegemist on Sinu tulevikuga ja teabekeskus aitab Sind hea meelega.

inglise keele klubi

Ameerika inglise keele klubi

Inglise keele klubi tegevuse eesmärgiks on arendada oma liikmete ingliskeelset suhtlemisoskust meeldivas seltskonnas. Lisaks keeleoskuse arendamisele saab igal klubiõhtul teada millestki USAle iseloomulikust. Klubi pakub meeldivat suhtlemisvõimalust ning on kõigile tasuta!

Testimisajad Eestis

Testing

Video nägemiseks nõustu palun küpsiste kasutamisega.