Emeriitdotsent ja magistriõppekava „Infosüsteemide analüüs ja kavandamine“ programmijuht Paul Leis peab TalTech IT Kolledžis avaliku loengu teemal “Ettevõtte äriarhitektuur 2021”.

Ettevõtte äriarhitektuur annab metoodika ettevõtte strateegiliseks süvaanalüüsiks, ettevõtte strateegia väljatöötamiseks ja implementeerimiseks.

Oodatud on kõik huvilised ja TalTechi õppekavade tudengid, kes teevad ettevõttepõhist magistritööd. Samuti on väga oodatud ettevõttepõhiste magistritööde juhendajad.

Avalik loeng toimub 21.10.2021 kell 14:00-15:30 TalTech IT Kolledži kaldauditooriumis, ruum ICO-314, aadressil Raja 4C, Tallinn.

Avalikust loengust toimub otseülekanne TalTech IT Kolledži veebilehel ja YouTube`i kanalis.

Liitu avaliku loenguga Facebookis.

Salvestus: avalik loeng "Ettevõtte äriarhitektuur 2021"

Avalikul loengul on vastavalt valitsuse korraldusele võimalik kohapeal osaleda ainult vaktsineerimis-, läbipõdemis- või testitõendi ja isikut tõendava dokumendi alusel või Tallinna Tehnikaülikooli käepaelaga (väljastatakse tõendi alusel ülikooli peahoone fuajees asuvast meenete poest tööpäeviti kell 9-17). Kohapeal kiirtestimist ei toimu.

Avalik loeng_Ettevõtte äriarhitektuur 2021