Tallinna Tehnikaülikool

17. mail algusega kell 12.00 toimub TalTechis järjekordne tudengiprojektide võistlus TalTech Sustainable Futures, kus astub üles ca 15 tudengitiimi erinevatest kevadsemestri probleem- ja projektõppe ainetest, mis ühtlasi on liitunud EuroTeQ Collideriga. Üritusel esitlevad üliõpilasmeeskonnad aines tehtud projekti või lahendatud probleemi, mis ühtlasi on seotud ka jätkusuutlikkuse eesmärkide ja nendele kaasaaitamisega.

TalTech Sustainable Futures 2024

Žürii valib EuroTeQ Collideri peateema „Enhance Connections for Sustainable Futures“ kolmes alakategoorias 3 parimat projekti, mille tiimid saavad minna TalTechi esindama EuroTeQ partnerülikoolide vahelisele EuroTeQaThonile*, mis sel korral ehk 8.-10. juunil toimub juba neljandat korda ja seekord École Polytechniques Pariisis.

Ürituse peamiseks eesmärgiks on tuua nähtavamale probleem- ja projektõppe tulemusi nii tudengite kui õppejõudude, uurimisrühmade ja ettevõtete vaates – tegemist on praktiliste näidetega, kus eri osapoolte koostöö on võimaldanud ühildada päris-elu probleeme, teaduspõhisust, ettevõtluspädevusi – selleks et luua teed innovatsioonile ja julgustada rohkemaid koosloomesse panustama. Tule saa osa!

Üritus toimub inglise keeles. Täpsem päevakava lisandub mai alguses.

Lisainfo: Ethel Praks (ethel.praks@taltech.ee), Karl-Erik Karu (karl-erik.karu@taltech.ee)

* Nii esimesel kui teisel EuroTeQaThonil on TalTechi esindanud meeskondadel läinud väga hästi – koju on toodud kategooria võit (kel rohkem huvi, saab Urban Mobility Hub meeskonna kohta pikemalt lugeda ka varasemast Mente et Manust lk 46)

Laeb infot...