15. augustil avalöögi saanud ning 21.-25. augustil Mektorys töötubade näol jätkunud õppeaine lõpuüritus toimub juba sellel reedel Zoomis

poqsqs

Pärast Mektorys toimunud intensiivõppe perioodi ja sellele järgnenud virtuaalset meeskonna- ja enesejuhitud tööd on tiimid valmis esitlema oma tulemusi, milleni õppeaine raames jõuti. Esitlusele tulevad 9 erineva rahvusvahelise meeskonna lahendused järgmistel TalTechi ja partnerite poolt väljapakutud teemadel:

• Construction and demolition material recyclability / Mentor: V. Karu, S. Ilomets
  • Indoor climate improvement as a service / Mentor: T. M. Parts
  • TalTech energy community / Mentors: T. R.  Klamp, M. Helmja
  • Food is too good to waste 1 / Mentor: K. Kirsimaa
  • Food is too good to waste 2 / Mentor: K. Kirsimaa
  • Green K – potassium from new sustainable sources / Mentor: R. Hints
  • How cities can become climate-neutral, smart (and happy)? / Mentor: FinEst Centre
  • Responsible sourcing and sustainable mining / Mentor: T. Hand
  • Raw materials seal of excellence for the batteries / Mentor: A. Nominé

Kolmele parimale projektile on ka väikesed auhinnad ja nende valimise aluseks on nii EuroTeQi partnerülikoolide vahelisel võistlusel kui ka kohalikul Taltech Sustainable Futures üritusel kasutatavad hindamiskriteeriumid, kus on neli peamist hindamisvaldkonda: mõjupotentsiaal, innovatsioon, teostatavus ja esitlus.

Kogu üritus on inglise keeles ning esitlusi on oodatud kuulama kõik huvilised – tudengid, õppejõud, teadlased, ettevõtjad ja kõik, keda huvitab jätkusuutliku maailma arendamine. Ühine üritusega läbi Zoom keskkonna.

Kui soovite rohkem infot õppeaine või ürituse kohta, siis võtke ühendust: Karl-Erik Karu, karl-erik.karu@taltech.ee, Ethel Praks, ethel.praks@taltech.ee.