Tallinna Tehnikaülikool
Riistvara arendus ja programmeerimine

Bakalaureuse õppekava

Ainus riistvara ja tarkvara ühendav IT õppekava TalTechis. TalTechi IT-teaduskonna bakalaureusekaval “Riistvara arendus ja programmeerimine” saab õppida nii riistvara ja riistvaralähedast programmeerimist kui ka tarkvara. Meilt saad universaalse ettevalmistuse ning oskuse näha suurt pilti, mõista detailideni füüsilisi seadmeid ja luua ise lahendusi, mis muudavad inimeste elu paremaks.

Magistriõppekava

Koolitame tippspetsialiste ja tarku tellijaid!
Võrgutehnoloogiate ja -teenuste magistrikava koolitab insenere ja tippspetsialiste nii IKT sektori jaoks kui ka teiste majandussektorite tarbeks. Lisaks arendajatele on Eestis kiirelt kasvamas nõudlus tarkade tellijate järele, kes suudaksid kavandada ja arendajatelt tellida innovaatilisi kommunikatsioonitehnoloogiatel põhinevaid lahendusi digitaliseerimiseks mitte-IKT sektoris.

Ettevõtted vajavad laialdaste teadmistega juhte, kes suudaksid valida ja töötada õigete tehnoloogiatega, mis toetavad ettevõtte arengut. Sul on võimalus töötada just selles valdkonnas, mis Sulle huvi pakub ja organisatsioonis, mille igapäevased väljakutsed Sulle kõige enam pinget pakuvad!