TÖÖTAJATELE

Aastakaardi saab soetada ainult ülikooli töötaja esitades selleks personali- või külaliskaardi, mis on ülikooli poolt väljastatud. Alates 1. septembrist 2022 on töötaja aastakaardi hind 75 €. Ära kaob võimalus võtta treeningule kaasa pereliige.

Tasuda saab kas kohapeal administraatorile või teha ülekanne MTÜ TTÜ Spordiklubi arveldusarvele a/a EE042200221007122883 (selgitusse enda nimi ja töötaja liikmemaks). Loe rohkem siseportaalist.

Aastakaardiga saab:

• Kasutada jõusaali (E–P lahtiolekuaegadel)

• Osaleda rühmatreeningutes (E–P lahtiolekuaegadel)

• Osaleda ringtreeningutes  (E–P lahtiolekuaegadel)

• Mängida lauatennist hommikustel aegadel (E–R 8.00–15.30 ja L–P terve päev)*

• Mängida sulgpalli (kontakt: neeme.andreas.eller@gmail.com)

• Mängida võrkpalli (kontakt: merli.reidolf@taltech.ee)

• Mängida korvpalli (kontakt maarjus.k7@gmail.com)

*Tulles mängima lauatennist kellegagi, kellel aastakaarti pole, tuleb tasuta pool hinnakirjas olevast summast.

VILISTLASTELE

TalTechi vilistlased saavad edaspidi soetada endale sobiva kaardi saades hinnakirjast soodustust -30%. Aastakaarti enam võimalik osta ei ole.

Spordiklubi administraatorile tuleb kohapeal tõestada, et olete TalTechi lõpetanud.

Vilistlased saavad kasutada samu teenuseid, mida ka oma töötajad.

Spordiklubi hinnakirjaga saab tutvuda siin.