29. maist kuni 12. juunini 2023 toimuvad Tallinna Tehnikaülikooli IT Kolledžis bakalaureusetööde kaitsmised õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus ja ingliskeelsel õppekaval küberturbe tehnoloogiad (Cyber Security Engineering). Magistritööde kaitsmised toimuvad õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.

IT Kolledži õppehoone_Raja4C_Tallinn

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

Kõik huvilised on oodatud TalTech IT Kolledžisse kohapeale lõputööde avalikke kaitsmisi vaatama. Otseülekandeid bakalaureuse- ja magistritööde avalikest kaitsmistest saab vaadata TalTech IT Kolledži veebilehel: taltech.ee/itcollege

Lisaks soovitame jälgida TalTech Infotehnoloogia Kolledži Facebooki lehte (facebook.com/itcollege.ee), kus ilmuvad iga päev otseülekannete viited. Otseülekande juurest leiate ka info, kuidas saab lõputöö kaitsjale soovi korral küsimusi esitada.

TalTech IT Kolledži bakalaureuse- ja magistritööde kaitsmiste ajakava ja komisjonide koosseis:

Esmaspäev, 29. mai kell 10:00, ruum ICO-316, magistritööde kaitsmised õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.*
Komisjoni esimees: Paul Leis
Komisjoni koosseis: Guido Leibur, Margus Püüa, Janek Rozov
* 29. mail on nimekirjas nelja viimase magistritöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Teisipäev, 30. mai kell 10:00, ruum ICO-316, magistritööde kaitsmised õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.*
Komisjoni esimees: Kristjan-Hans Sillmann
Komisjoni koosseis: Einar Kivisalu, Andrus Tamm, Tiit Vapper
* 30. mail on nimekirjas nelja viimase magistritöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Teisipäev, 30. mai kell 10:00, ruum ICO-217, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Peeter Ellervee, Jaanus Pöial

Kolmapäev, 31. mai kell 10:00, ruum ICO-316, magistritööde kaitsmised õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.*
Komisjoni esimees: Agu Leinfeld
Komisjoni koosseis: Alari Krist, Priit Raspel, Tarmo Robal
* 31. mail on nimekirjas viie viimase magistritöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Kolmapäev, 31. mai kell 10:00, ruum ICO-217, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Kristiina Hakk, Jaanus Pöial, Aleksei Talisainen

Neljapäev, 1. juuni kell 10:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Kristiina Hakk, Märt Kalmo, Tiina Zingel

Reede, 2. juuni kell 10:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.*
Komisjoni koosseis: Märt Kalmo, Einar Kivisalu, Tiina Zingel
* 2. juunil on nimekirjas viimase bakalaureusetöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Esmaspäev, 5. juuni kell 10:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.*
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Kristiina Hakk, Einar Kivisalu
* 5. juunil on nimekirjas viimase bakalaureusetöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Teisipäev, 6. juuni kell 10:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Andres Eek, Jaanus Pöial

Kolmapäev, 7. juuni kell 10:00, ruum ICO-217, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide administreerimine.
Komisjoni esimees: Siim Vene
Komisjoni koosseis: Edmund Laugasson, Avo Ots, Kalle Tammemäe

Kolmapäev, 7. juuni kell 11:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval küberturbe tehnoloogiad.
Komisjoni esimees: Valdo Praust
Komisjoni koosseis: Kaido Kikkas, Toomas Lepikult, Aleksei Talisainen

Neljapäev, 8. juuni kell 10:00, ruum ICO-217, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide administreerimine.*
Komisjoni esimees: Siim Vene
Komisjoni koosseis: Edmund Laugasson, Avo Ots
* 8. juunil on nimekirjas viimase bakalaureusetöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Esmaspäev, 12. juuni kell 11:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval küberturbe tehnoloogiad.*
Komisjoni esimees: Valdo Praust
Komisjoni koosseis: Kaido Kikkas, Einar Kivisalu, Toomas Lepikult
* 12. juunil on nimekirjas viimase bakalaureusetöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

TalTech IT Kolledž loodi 1. augustil 2017 Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) ja Eesti Infotehnoloogia Kolledži (IT Kolledž) ühinemisel, mille järgselt kuulub IT Kolledž TalTechi IT-teaduskonna koosseisu. 17.05.2000 - 31.07.2017 tegutses Eesti Infotehnoloogia Kolledž (IT Kolledž) mittetulundusliku rakenduskõrgkoolina.

Muuda oma maailma!
Sinu tee tippu algab IT-teaduskonnast: taltech.ee/itt/sisseastujale
Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli on avatud kuni 4. juulil kella 12.00-ni.

--- --- ---

In English

Defence of bachelor and master theses at TalTech IT College from May 29 to June 12, 2023

Defence of final theses will take place from May 29 to June 12 at TalTech IT College on the following curricula: IT Systems Administration, IT Systems Development and on English language based curriculum Cyber Security Engineering. Defence of master's theses in the curriculum Analysis and Design of Information Systems.

A live broadcast of the Defences of bachelor and master`s theses will be available on website taltech.ee/en/itcollege and on Facebook facebook.com/itcollege.ee.

----------

Wednesday, 7 June 2023 at 11.00, room ICO-316, defence of bachelor theses in Cyber Security Engineering programme.
Chairman of the committee: Valdo Praust
Members of the committee: Kaido Kikkas, Toomas Lepikult, Aleksei Talisainen

Monday, 12 June 2023 at 11.00, room ICO-316, defence of bachelor theses in Cyber Security Engineering programme.*
Chairman of the committee: Valdo Praust
Members of the committee: Kaido Kikkas, Einar Kivisalu, Toomas Lepikult
* On June 12, the defence of the last bachelor thesis on the list is closed, there will be no live broadcast.

TITLES AND AUTHORS OF BACHELOR AND MASTER THESES