TalTech Virumaa kolledž soovib hoida kooli avatuna ja koolipere terve. 2. septembril kell 10-15 toimub kolledžis EELREGISTREERIMISETA vaktsineerimine (Pfizer).

Tallinna Tehnikaülikool soovitab oma tudengitel ning töötajatel, kes pole end veel vaktsineerinud, kindlasti esimesel võimalusel vaktsineerida, et ülikooliperel oleks õppeaasta alguseks tõhus kaitse koroonaviiruse eest. Nii saame hoida ülikooli avatuna.

Tehnikaülikool pakub võimalust end vaktsineerida ilma eelregistreerimiseta ning järjekorra alusel. Vaktsineerimspartneriks on Qvalitas. Eelregistreerimiseta COVID-19 vastu vaktsineerimine toimub 2. septembril 2021 kell 10-15 TalTech Virumaa kolledži I korrusel aadressil Järveküla tee 75 Kohtla-Järvel. Vaktsiinidest kasutatakse Pfizerit.

Vaktsineerimine toimub isikut tõendava dokumendi alusel ning on kõigile tasuta. Lisaks tehnikaülikooli perele on vaktsineerima oodatud ka meie töötajate ja tudengite lähedased, samuti ümberkaudsed elanikud.

Loe lisaks tehnikaülikooli kodulehelt ülikooli avatuna hoidmisest: https://taltech.ee/uudised/vaktsineerida-tuleks-otsekohe-nii-saame-hoida-ulikooli-avatuna

Lisainfo: Annely Oone, 5210802