Tallinna Tehnikaülikool

Julgustame kõiki soovijaid kombineerima lähiõpet e-õppega. Hübriidõpe võimaldab õppetööst osa saada tudengitel, kes mingil kriitilisel põhjusel auditooriumisse kohale tulla ei saa ning töötada  läbi loengutes ja harjutustundides esitatud materjali. Pööratud klassiruumi jm aktiivõppe meetodite tarbeks loengute salvestamiseks on loodud võimalused meie videostuudios.

Samuti oleme loonud paremad tingimused projekti- ja probleemõppe ning rühmatööde läbiviimiseks.

õppeklass 1

Ülikoolis on paranenud hübriidõppe läbiviimise võimalused, mida saab vajadusel lähiõppe toetamiseks kasutada. Hübriidõpet võimaldavad auditooriumid on nähtavad siit.

Rühmatöö mugav läbiviimine tähendab, et klassiruumi saab kohandada meeskonnatööks sobilikuks formeerides paraja suurusega arutelurühmad. Rühmatöö ruumides saab vastavalt õppetöö läbiviimise spetsiifikale mööblit hõlpsasti ümber paigutada, kõikides klassides on mugavad hübriidõppe võimalused, ekraanid on mõlemal pool auditooriumi, et slaide saaksid jälgida ka õppejõu poole seljaga istuvad tudengid. Igas rühmatöö klassis on suur nutitahvel, seintel lisaks ka valged tahvlid rühmatöödes osalejatele.

Õppeklass 2

Spetsiaalselt rühmatööde läbiviimiseks on  kohandatud ja renoveeritud järgmised auditooriumid:

  • SOC - 213
  • SOC - 308
  • SOC - 309
  • NRG - 422
  • U06A – 101
  • U06A - 102

Lisandunud on ka üliõpilastele mõeldud koostööruume.

Raamatukogu rühmatöö- ja individuaaltöö ruumide ning 24/7 õpitoa kohta leiab infot SIIT

Üliõpilased saavad  kasutada arvutiklasse ICT-401-405 ja 501 aegadel, kui sinna ei ole planeeritud tunniplaanijärgset õppetööd.