Tallinna Tehnikaülikool

Favorte on ligi 30-aastase kogemusega kinnisvaraarendaja. Ettevõtte arendusportfelli kuulub näiteks Tähetorni Tehnopark, millel on potentsiaali kasvada suurimaks tehnopargiks Tallinnas. Favorte elamuarendustest paistab silma Käokella elurajoon, mis on suurim omasugune Rae vallas. Tänavu on nad Arengufondi stipendiumikonkursil välja pannud stipendiumi ühele edukale inseneriteaduskonna bakalaureuse-, magistri- või integreeritud õppe üliõpilasele.

Rainer Hinno

Favorte juhatuse liikme Rainer Hinno sõnul on oluline kooli ajal pakutavatest arenguvõimalustest viimast võtta. „Otsustasime välja panna toetuse ühele südikale tudengile, et tal jätkuks aega ja indu erialaste kogemuste kogumiseks, et nende põhjal oma tuleviku jaoks olulisi otsuseid vastu võtta,“ selgitas Hinno.  

„Kandideerima ootame kõiki inseneritudengeid, kes tunnevad huvi kinnisvaraarenduse vastu ja soovivad kätt proovida tellija poole peal, kus pannakse tegelikult paika tingimused, mis on kogu ehitusprotsessi aluseks. Seega saab meie juures päriselt ka ehitusmaastiku tulevikku kujundada,“ lausus Favorte juht. „Tule loome koos kodusid, kus tahaksid ka ise elada! Ja kes teab, ehk saab meie äripindadelt hoogu juurde ka järgmine ükssarvik,“ kutsus Hinno üles kõiki huvilisi oma kandideerimisavaldust esitama.  

Arengufondi stipendiumitele saab kandideerida kuni 18. oktoobrini. Vaata kõiki stipendiume

Laeb infot...