Koolivaheajal on paras aeg mõelda käsil olevatest lõpueksamitest kaugemale. Keda huvitavad inseneeria, loodus-, majandus- ja merendusteadus või IT, saab põhjaliku info Tehnikaülikooli avatud uste päeval 28. veebruaril. Nii õppejõudude kui tudengitega suheldes on lihtsam otsustada, mida täpselt edasi õppida.

AUP 2022

Erialavaliku lihtsustamiseks saad osaleda messildel, külastada laboreid, kuulata loenguid, võtta osa töötubadest, ringi vaadata linnakus ning kooli hoonetes.
Sel päeval on külalised oodatud TalTechi inseneri-, IT-, majandus- ja loodusteaduskonda. Samuti jagavad sisseastumisinfot Virumaa, Tartu ja Kuressaare kolledžite ning Eesti Mereakadeemia esindajad.

Tule kell 10 peahoone aulasse erialade messile. Siin saad küsida kõigi teaduskondade, kolledžite ning Mereakadeemia bakalaureusetaseme õppekavade ja sisseastumistingimuste kohta.

Kell 12 TalTechi tudengimajas algaval tudengielumessil saad tutvuda tudengiorganisatsioonidega ja veenduda selles, et meil on aktiivseim tudengielu! Messil näed lähemalt, millega meie erinevad organisatsioonid tegelevad ning kuidas Sina neist osa saaksid võtta.

Tähtsad kuupäevad

• Avatud uste päevale ja tasuta bussidele saab end registreerida alates 17. jaanuarist.
  • Tasuta bussidele registreerimine lõppeb 14. veebruaril ning siis selguvad täpsemad marsruudid.
  • Töötubadesse, ekskursioonidele ning loengutesse registreerumine algab 21. veebruaril.
  • Avatud uste päevaks saab teha ettevalmistusi, uurides meil õpetatavate erialade kirjeldusi, samuti saab infot vastuvõtu ja sisseastumiskatsete kohta täpsemalt meie kodulehelt.
  • Kui erialavalik on tehtud, siis sisseastumisdokumente saab esitada 1. märtsist kuni 4. juulini 2023.

Kas Sa oled tugev matemaatikas ja oskad meie kaunist emakeelt?

Tehnikaülikooli tudengite ja vilistlaste tugevuseks on innovatsioon, majanduslik mõtlemine ja tegutsemine. Lisaks tippinseneridele tulevad meie linnakutest Mustamäel, Koplis, Kohtla-Järvel, Kuressaares ja Tartus ka IT-, loodus- ja majandusteaduste erialade tippspetsialistid. Kõiki neid ootab Eesti ja rahvusvaheline tööturg kannatamatult, pakkudes neile palganumbrit, mis on parem teiste avalik-õiguslike ülikoolide lõpetajatest.

Juba õpingute ajal saab teha õppepraktikat ning tutvuda erinevate ettevõtete ja karjäärivõimalustega, samuti on paljud ettevõtted pannud andekatele ja töökatele tudengitele välja stipendiume.

Lisaks suurepärasele õpikeskkonnale on ülikooli linnakutes ka tore tudengielu, mõttekaaslasi leidub alates spordi- ja kultuurilembidest kuni robotiklubilisteni välja. Rääkimata TalTechi legendaarsetest pidudest.

Ootame kõiki bakalaureuse-, integreeritud ning rakenduskõrgharidusõppe huvilisi 28. veebruaril meile külla!

Täpsem info ja regitreerumine