Tallinna Tehnikaülikool

Kõigile annetamiseks avatud fond luuakse sooviga toetada nii neid Ukraina kodanikest välisüliõpilasi, kes juba Tehnikaülikoolis õpivad, kui ka neid, kelle õpingud on Venemaa sõjalise rünnaku tõttu Ukrainas katkenud ja kes soovivad edasi õppida TalTechi õppekavadel.

Ukraina lipp

Tudengeid saab toetada Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondile annetades, ülikool kutsub ka oma vilistlasi üles andma abi Ukraina päritolu tudengitele.

„Iga tudeng väärib võimalust õppida,“ kinnitas Tallinna Tehnikaülikooli rektor Tiit Land. „Meie eesmärk on võimaldada Ukraina noortel sügissemestril siin õpinguid alustada või jätkata. Selleks vajavad nad igakuist stipendiumi, mis kataks igapäevased elamiskulud.“

Ukraina noorte aitamiseks saab iga soovija teha ühekordse või regulaarse annetuse sihtasutusele SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond, millel on annetuskontod nii SEB Pangas (a/a EE471010052027905003) või  Swedbankis (a/a EE572200221011286139).

Ülekande selgitusse palutakse märkida „Ukraina tudengid“ ja ka oma isikukood. Annetamine SA Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi kaudu on eraisikutele tulumaksusoodustusega, juriidilistel isikutel aga tulumaksuvabastusega.  

Mugavalt ja kiirelt saad omapoolse panuse anda ka makselingi kaudu siin.

Tehnikaülikool on avanud ka Ukraina erilehe oma kodulehel, kus saab infot ülikooli tegevusest Ukraina ja ukrainlaste toetuseks.

Annetuste tegemine on vabatahtlik ega ole tagastatav.

Laeb infot...