Kui ambitsioonikus on Sinu DNAs, siis panusta kõige tormilisema arenguga valdkonda!

Meditsiinitehnika ja -füüsika magistrina oled tulevikuks valmis. See eriala ühendab insenerialad, füüsika, bioloogia ja meditsiini, samas on suurendatud sidusust IT-valdkonnaga arvestades kaasaegse digitaliseeritud tervishoiusüsteemi vajadusi.

Magistriõppekavalt saad spetsiifilise meditsiinitehnika- ja terviseinseneeria alase hariduse.

Tegemist ei ole meditsiinilise erialaga, vaid inseneriõppega, ning ainuke tulevane väljund ei ole haiglas töötamine, vaid selle eriala vilistlastelt oodatakse eelkõige innovaatiliste tehniliste lahenduste väljamõtlemist, mida saab kasutada ka igapäevaelus.

Infotunnis tutvustatakse magistrikava sisu ja sisseastumistingimusi ning räägitakse ka sellest, millised töö- ja karjäärivõimalused avanevad magistrikava lõpetajatele.

Infotund toimub 22. mail kell 17:00 Tallinna Tehnikaülikooli raamatukogu hoones, Akadeemia tee 1, Tallinn, ruumis LIB-133.

Infotunnis on võimalik osaleda ka virtuaalselt MS Teamsis.

Tutvu magistriõppekavaga: taltech.ee/meditsiinitehnika-ja-fuusika

FB sündmus

Meditsiinitehnika ja -füüsika magistriõppe infotund 2024

Kui tead juba täpselt, mida õppida soovid, siis avalduse sisseastumiseks saad esitada juba täna. Avalduste esitamine toimub SAISis.

Liitu tulevikutegijatega TalTechi IT-magistriõppes!

taltech.ee/it-oppimine

taltech.ee/tulevik

Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli on avatud kuni 3. juulil kella 12.00-ni.