Tallinna Tehnikaülikool

Esita avaldus 24. novembriks: saa rahvusvaheline õpikogemus kodust lahkumata!

TalTechi tudengitel on ainulaadne võimalus lihtsasti valida kevadsemestriks külalisüliõpilasena e-õppes toimuvaid aineid Euroopa tipp-tehnikaülikoolidest, kes kuuluvad koos TalTechiga EuroTeQ tehnikaülikoolide liitu. Esita avaldus 24. novembriks. Täpsem info: euroteq.eduxchange.eu

euroteq 2024 spring

Aineid pakuvad järgmised ülikoolid:

 • Müncheni Tehnikaülikool – TUM (Saksamaa)
 • Eindhoveni Tehnikaülikool – TU/e (Holland)
 • Taani Tehnikaülikool – DTU (Taani)
 • École Polytechnique – L´X ( Prantsusmaa) 
 • Tšehhi Tehnikaülikool – CTU (Tšehhi)
 • Iisraeli Tehnikainstituut - Technion (Iisrael)

Sammud kursus(t)e võtmiseks:

 1. Vali sobivad õppeained EuroTeQ-i kursuse kataloogist. Võid valida kuni 3 õppeainet semestris, mis võivad olla erinevatest ülikoolidest. 
 2. Täida ÕISis külalisüliõpilaseks mineku avaldus (Dokumendid – Avaldused – Külalisüliõpilaseks minek), lisa sinna õppeained, mida soovid välisülikoolist võtta. Avalduse vahetusprogrammi reale lisa ’EuroTeQ’. Juhul, kui soovid võtta õppeaineid erinevatest ülikoolidest, tuleb iga ülikooli kohta esitada eraldi avaldus.
 3. Peale avalduse esitamist liigub see ÕISis kooskõlastamiseks programmijuhile, kes kinnitab õppeainete valiku.
 4. Kõik programmijuhi poolt kooskõlastatud avaldused, mis on süsteemis olemas hiljemalt ülal toodud tähtajaks, lisatakse valitud välisülikooli nominatsioonile. Nominatsiooni kätte saamisel saadab välisülikool teile edasise info otse e-mailile. 
 5. Kui õppeaine on sooritatud, siis tuleb ÕISis koostada VÕTA taotlus, et õppeained oma õppetulemustesse üle kanda. Õpitud ainete arvestamine toimub vastavalt TalTechi varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise tingimustele ja korrale. Loe rohkem siit. 
 6. Küsimuste korral võta ühendust kerli.roosimaa@taltech.ee

  EuroTeQ Engineering University projekt on kaasrahastatud Euroopa Liidu programmist Erasmus+.

Laeb infot...