18. aprillil oli Tallinna Tehnikaülikooli tudengimaja täitunud magistriõppest ja tuleviku väljavaadetest huvitatud inimestega. Karjääriseminaril „Magistriks? Magistriks!“ avasime magistrikraadi väärtust tööturul, näitasime selle mõju erinevate sektorite palkadele ja jagasime TalTechi magistriõppe vilistlaste inspireerivaid karjäärilugusid. Vaata sündmust uuesti!

Karjääriseminaril jagasid oma karjäärilugusid mitmed inspireerivad TalTechi vilistlased (vajuta nimele, et näha ettekande salvestust):

• Margus Sammelsaar, Presidendi noore inseneri preemia laureaat ja tehnoloogiajuht ettevõttes Threod Systems
  • Andro Aavik, Verston OÜ projektijuht, diplomeeritud teedeinsener tase 7
  • Carl-Robert Reidolf, akadeemiliste teadustööde riikliku preemia laureaat ja tiimijuht ettevõttes Net Group, ärijuht ettevõttes CR14, kaasasutaja ettevõttes Tempo Post
  • Jaak Viilipus, Kliimaministeeriumi merendusosakonna juht
  • Liisa Arro, Glassense'i kvaliteedi-, keskkonna-, tervise- ja ohutusjuht
  • Carl-Richard Saks, Geoloogia Instituudi lektor ja pikaaegne töökogemus Eesti Energias
  • Karl Vihul, liikumisrakenduse FitSphere asutaja ja tegevjuht

Magistrikraadi hinnast tänasel tööturul ja milliseid eeliseid magistrikraad ja millistes sektorites annab, rääkis Palgainfo Agentuuri juht ja analüütik Kadri Seeder.

Paneeldiskussioonis „Magister tööturul“ arutlesid:

• Estel Pukk, Verston OÜ personalijuht  ja ESTEL personalijuhtide esindaja
  • Mihkel Härm, Elektrilevi tegevjuht
  • Andres Laasma, Riigilaevastiku peadirektor, TalTechi doktorant
  • Kadri Maasik, EdTech Estonia tegevjuht

Kui soovid teada, millised on TalTechi magistrikavad ja vastuvõtutingimused, kuidas esitada avaldust ja mida kandideerimiseks vaja on, ning kõike muud tehnikaülikooli sisseastumise ja õppimise kohta, siis tule 2. mail kell 18 TalTechi magistriõppe sisseastumise infotundi. Vaata lähemalt ja registreeru.

Vastuvõtt TalTechi on avatud!

Kandideerida saad inseneri-, IT-, loodus- ja   majandusteaduskonna ning mereakadeemia õppekavadele. Lisaks Tallinnale saab tehnikaülikoolis õppida VirumaaTartu ja Kuressaare kolledžites. Kokku avame sügisel 42 magistrikava.

Avaldus magistrisse tasub esitada juba varakult, sest kui bakalaureusediplom on käes, saab tingimuste täitmisel kutse tulla ülikooli õppima juba kevadel. Iga sisseastuja saab esitada kuni kaks avaldust. Avaldusi saab esitada läbi sisseastumise infosüsteemi SAIS 3. juuli keskpäevani

Tallinna Tehnikaülikooli õppimisvõimalustega saab tutvuda: taltech.ee/tulevik