Tallinna Tehnikaülikool

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI ARENGUFOND TÄNAB

  • Mare Teichmann
  • Olaf Herman
  • Ruth Oltjer
  • Tiina Mõis
  • Toomas Luman
  • Toomas Tamm

Ettevõtted ja organisatsioonid

ABB on juhtiv ülemaailmne tehnikavaldkonna ettevõte, mis edendab ühiskonna ja tööstuse ümberkujundamist, et saavutada tootlikum, jätkusuutlikum ning keskkonnasõbralikum tulevik. ABB nihutab tehnoloogia piire ühendades tarkvara oma elektrifitseerimise, robootika, automatiseerimise ja ajamite portfelliga viies seeläbi oma jõudluse uuele tasemele. ABB tipptasemel saavutuste ajalugu on enam kui 130 aasta pikkune ning edu taga on ettevõtte 144 000 andekat töötajat enam kui 100 riigis. ABB on hüppelauaks paljutele tublidele TalTechi inseneeria tudengitele. 

Külasta veebilehte

Admiral Markets on rahvusvaheline finantsteenuste ettevõte, mis pakub klientidele võimalust kaubelda ja investeerida rahvusvahelistel finantsturgudel. Alates ettevõtte asutamisest 2001. aastal on Admiral Markets oma haaret pidevalt laiendanud, olles täna üks rahvusvahelisemaid Eesti finantsettevõtteid. Admiral Marketsil on kontorid 19 erinevas riigis ning nende kliendid asuvad enam kui 140 riigis üle terve maailma. Admiral Markets AS on börsiettevõte, mille võlakirjad on noteeritud Nasdaq Balti börside võlakirja nimekirjas ja nendega kaubeldakse Nasdaq Tallinna börsil.

Külasta veebilehte

Adven on energiakontsern, mis juhib energiaüleminekut, arendades koostöös klientide ja tarnijatega jätkusuutlikke ning konkurentsivõimelisi lahendusi. Oleme jätkusuutlikule energiakasutusele üleminekul eestvedajad ning varustame inimesi, kogukondi ja ettevõtteid selleks vajalikuga. Tegutsedes energiatootmise ja tööstusvee valdkonnas, oleme muudatuste juhtimisel esireas. Teeme oma klientide ja tarnijatega koostööd, et järjepidevalt pakkuda ja arendada ühiskonna jaoks töökindlaid, kestlikke, toimivaid ja konkurentsivõimelisi lahendusi. Käime seda teekonda koos parimatest parimatega ning pingutame ühiselt selle nimel, et kujundada tuleviku energialahendusi.

Külasta veebilehte

Artec Design on 1998. aastal asutatud multidistsipliini tootearendusettevõte, mille pädevus hõlmab traadita tehnoloogiaid, andmeturvet, võrguliideseid ja erinevaid protsessori riistvaraplatvorme. Artec pakub originaalset elektroonika disaini ja arendust, samuti toote korpuse modelleerimist ja prototüüpimist vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele. Pakume lahendusi, mis kasutavad ära mitmeid kompetentsivaldkondi, sealhulgas analoog- ja digitaalskeemide arendus, manustarkvara ja rakenduste programmeerimine, toiteallika ja mehaaniline projekteerimine ning tootmine. Meie eesmärk on pakkuda täielikku teenuste komplekti, mis katavad kogu arendustsükli ja aitavad klientidel oma ideid käegakatsutavateks toodeteks viia.

Külasta veebilehte

Eesti Raudtee on üle 150-aastase ajalooga ettevõte, mis arendab ja hoiab korras 1214km raudteed, 61 jaama ja 129 reisijate ooteplatvormi. Tagame raudteetaristu sujuva opereerimise, arendamise ja hoolduse ning efektiivse ning ohutu liikluskorralduse. Lisaks oleme partneriks naaberriikide raudteedele piiriüleste küsimuste lahendamisel ja tegutseme regiooni raudteealase kompetentsikeskusena. Aastast 2018. oleme Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmed ja omame kuldmärgist vastutustundliku ettevõtluse arendamise eest. 

Külasta veebilehte

Astlanda Ehitus pakub usaldusväärset ja kvaliteetset ehitusteenust, olles seejuures efektiivne ning keskkonnasäästlik, arvestades oma klientide ja ühiskonna huvide ning vajadustega. Peale ehituse pakub Astlanda Ehitus ka ehituse juhtimise peatöövõttu, projekteerimist, kinnisvara arendamist ja nendega kaasnevate tegevuste korraldamist. Olles Eesti ehitusturul tegutsenud juba üle kümne aasta, on neil ette näidata pikk ja muljet avaldav nimekiri tehtud töödest. Üks nende teostatud töid on ka tudengite seas armsaks saanud Kääriku Spordikeskuse projekteerimis- ja ehitustööd 2019. aastal.

Külasta veebilehte

Olgu ilm milline tahes - iga päeva muudab paremaks mõnus magus ja maitsev eestimaine koorejäätis! Just sellise jäätisega rõõmustab jäätisesõpru Balbiino!

Külasta veebilehte

BLRT Grupp on Läänemere piirkonna üks suurimaid tööstuskontserne. Tema asutamisajaks võib pidada 12. juunit 1912, mil tehti otsus rajada Kopli poolsaarele Vene-Balti laevaehitustehas. Täna on ligi 4000 töötajaga rahvusvahelisel kontsernil üle 50 tütarettevõtte, mis arendavad aktiivselt oma tegevust Eesti, Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Ukraina, Poola ja Norra turul. Kontserni eesmärk on liidripositsiooni kindlustamine laevaehituse, laevaremondi, tipptehnoloogial põhinevate seadmete ja keeruliste metalltarindite valmistamise, masinaehituse, valtstoodete töötlemise ja müügi, gaaside tootmise ja müügi, vanametalli töötlemise, veo-, sadama- ja muude teenuste osutamise ning kinnisvaraarenduse vallas. BLRT Grupp teeb märkimisväärseid investeeringuid tehnoloogiate ja tootmise arendamisse. Kontsern paneb suurt rõhku uute spetsialistide ettevalmistamisele, tehes koostööd erinevate kõrgkoolidega nii Eestis kui Leedus. 

Külasta veebilehte

Baltic Marine Bunker alustas tööd 2013. aastal Gazpromneft Marine Bunker Ltd tütarettevõttena. Ettevõte varustab laevu kütustega kõikides Eesti sadamates – Tallinnas, Sillamäel, Pärnus, Kundas, Paldiskis, Loksal, Hiiumaal, Saaremal – ning ka Lätis. 

Külasta veebilehte

Cambrex Tallinn on Tallinna Tehnikaülikoolist välja kasvanud keemiavaldkonnas tegev ettevõte. Enam kui 35st andekast keemikust koosnev meeskond pakub Tallinnas teadus- ja arendustegevust sünteetilise orgaanilise keemia, cGMP analüütilise meetodi arendamise ja valideerimise, keemiliste protsesside optimeerimise, skaleerimise ning võrdlusmaterjalide ettevalmistamise ja iseloomustuse valdkondades. Ettevõtte kasutada on mitte-cGMP labor, kus on mitmeid erinevaid seadmeid, mis võimaldavad rakendada erinevaid analüüsimeetodeid, sealhulgas tuumamagnetresonantsi (NMR) spektroskoopiat, röntgenkiirte ja metallianalüüsi (AAS). Cambrex Tallinn on Cambrex võrgustiku pilootprojekt.  

Külasta veebilehte

Capital Mill’i missioon on pakkuda erainvestoritele parimat võimalikku väärtust, genereerides hoolikalt valitud kinnisvarainvesteeringute väärtuse kasvu. Capital Mill peab oma eesmärkide saavutamisel kõige olulisemaks julget, ambitsioonikat ning eesmärgipärast tegutsemist, mida saadab aus, otsekohene ja vastutustundlik suhtumine. Ettevõtte meeskonnale on oluline osutada kvaliteetset ning professionaalset teenindust, mis on personaalne ja kliendi soove arvestav. Paindlik ja operatiivne lähenemine kõikidele püstitatud ülesannetele toob edu ning on kasumlik nii kliendile kui ka ettevõttele.

Külasta veebilehte

Cybernetica on IKT valdkonna teadus- ja arendusettevõte, riist- ja tarkvarasüsteemide arendaja ja tootja, süsteemida integraator ja infoturbealane kompetentsikeskus. Cybernetica arendab ja tarnib originaalseid infoühiskonda toetavaid tarkvaralahendusi, mereseire- ja raadiosidesüsteeme laevaliikluse korraldamiseks, uurib teoreetilisi ja praktilisi turvalahendusi ja nõustab nende juurutamist ning pakub infoturbesüsteemide konsultatsiooni- ja audititeenuseid. Cybernetica eesmärgiks on olla üheks infoühiskonna aluste loojaist ning selle edasise arengu eestvedajaist. Cybernetica on olnud oluline partner erinevate e-süsteemide arendamisel, nagu näiteks e-valimine ja SmartID.  

Külasta veebilehte

AS Chemi-Pharm arendab, valmistab ja turustab desinfitseerimisvahendeid, isikliku hügieeni vahendeid, puhastus- ja erihooldustooteid ning luksuskosmeetika sarja D’DIFFERENCE. Vastvalminud kaasaegses tootmiskompleksis oleme erilist tähelepanu pööranud targa tootmise arendamisele, meil on in-house tootearenduslabor ning üle 20.aastane kogemus desinfektsiooni- ja puhastusvahendite väljatöötamises. Peame oluliseks pakkuda klientidele vaid parima kvaliteediga ning tõhusaid tooteid, mis on ohutud nii kasutajale kui ka keskkonnale. Chemi-Pharmi tooted on kasutusel enam kui kahekümnes välisriigis, eksport moodustab ettevõtte tootmismahust üle 80%-i. 

Chemi-Pharmi missioon on hoida Sinu tervist!

Külasta veebilehte

Cleveron on olnud oma valdkonna suunanäitaja juba enam kui 10 aastat. Eestis said nad esialgu tuntuks SmartPOSTi brändinime all ning laienes oma toodetega peagi üle maailma. Aastate jooksul keskenduti üha rohkem robootikale, tehti palju arendustööd ning teist korda pälvis Cleveron suuremat meediatähelepanu 2018. aastal kui nad tulid välja oma robotkulleri prototüübiga. 2019. aastal käivitati Cleveroni Akadeemia, kus on võimalik õppida robootikatarkvara arenduse õppekaval. 2020. aastal alustati Viljandi tänavatel isesõitva robotkulleri testsõitudega.

Külasta veebilehte

Datel on üks vanimaid IT-ettevõtteid Eestis ning üks väheseid suuri IT ettevõtteid, mis põhinevad Eesti erakapitalil. Dateli tugevuseks on kompetents nii riistvara, tarkvara kui esitlustehnika vallas. Oma 29 tegevusaasta jooksul on loodud mitmeid Eesti e-riigi teenuseid ning tehtud paljude eestimaalaste igapäeva elu lihtsamaks ja mugavamaks. Datel panustab igapäevaselt laste ja noorte õpikeskkondade kaasajastamisse paigaldades klassidesse ning koosolekuruumidesse esitlus- ja arvutitehnikat. Datel pakub oma klientidele terviklahendusi alates riistvara ostust kuni tarkvara majutuseni. 

Külasta veebilehte

Eastman Specialties OÜ on Kohtla-Järvel asuv erikemikaalide ettevõte, mis toodab bensoehapet, naatriumbensoaati ja Benzoflex® plastifikaatorit. Kohtla-Järve tehas on tööandjaks umbes 160 inimesele. Eastman Specialities OÜ kuulub emafirma Eastman Chemicals alla, asutatud 1920. aastal, ülemaailmne erimaterjalide ettevõte, mille peakontor asub Ameerika Ühendriikides Tennessee osariigis. Ülemaailmselt kaasava ja mitmekesise ettevõttena annab Eastman tööd umbes 14 500 inimesele kogu maailmas ning teenindab kliente rohkem kui 100 riigis.

Külasta veebilehte

Eesti Energia ambitsioon on pakkuda klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ning toota ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt.  Oleme Baltikumi, Soome ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul tegutsev ettevõte. Loome energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni uudsete müügi, klienditeenuse ja energiaga seotud lisateenusteni. Tegutseme eesmärgipäraselt energiamaailma arengu nimel ja kasutame võimalusi olla eestvedajaks suurema mõjuga teemades. 

Külasta veebilehte

Eesti Energia on kaevandamisvaldkonna eestvedajad kaevandades põlevkivi kahes kaevanduses. Tänu 100 aastasele kogemusele oskab Eesti Energia väärindada põlevkivi tõhusamalt kui kunagi varem ning nende teadmised on hinnatud kogu maailmas. Samal ajal liigub Eesti Energia suunal, kus määrav kogus energiast toodetakse taastuvatest ja alternatiivsetest allikatest. Eesti Energia on paljudele elektri-inseneeriat õppivatele tudengitele esimeseks praktika- ning töökohaks ning panustab seeläbi jõudsalt ka ülikoolis õpitava kinnistamisse ja praktiseerimisse. 

Külasta veebilehte

Eesti Mehaanikainseneride Liit on eraõiguslik juriidilise isikuna tegutsev Eesti Vabariigi mehaanikainsenere koondav ühendus ja mehaanikavaldkonna inseneridele kutsekvalifikatsioone omistav organ. Alates 2004. aastast, kui saadi esimene kutseandmise õiguse, on EMIL kokku omistanud üle 200 mehaanikainseneri kutse. 

Külasta veebilehte

MTÜ Eesti Mäeselts ühendab endas füüsilisi ja juriidilisi isikuid, kelle põhitegevus on vahetult seotud mäendusega ja kes omavad ühiseid huve Eesti arengut soodustava teadus-, tehnika-, keskkonna-, haridus- ja majanduspoliitika kujundamisel ning rakendamisel mäenduse valdkonnas. Mäeseltsi peamisteks tegevusteks on kutse andmine, mäekonverentsi korraldamine, põlevkivi standardimine, bakalaureuseõppe stipendiumite andmine ja mäenduse eriala propageerimine.

Külasta veebilehte

éolane Tallinn AS pakub inseneri- ja elektroonikatootmisteenuseid. Nad toodavad ja turustavad terminaltooteid ja sidevõrgu seadmeid. Ettevõte on spetsialiseerunud teenustele, mis hõlmavad väikesemahulist suure seguga plaati, alamkooste ja süsteemide kokkupanekut, testimist, uute toodete tutvustamist, elutsükli projekteerimist, testimissüsteemide arendamist, hankimist, tarneahela juhtimist, logistikat ja remonti.

Külasta veebilehte

EERO Canada on Kanadas registreeritud heategevusorganisatsioon, mis keskendub tervishoiu, hariduse ja kogukonna vajaduste abistamisele ja arendamisele Eestis. Organisatsiooni tegevuse ja rahanduse vaatavad igal aastal üle selle liikmed, direktorite nõukogu ning auditeerib Kanada maksuamet, et tagada eesmärkide ja seotud õigusaktide järgimine.

Külasta veebilehte

Eesti Mööblitootjate Liit on mittetulundusühing, mis ühendab puidutöötlemise, mööblitootmise, mööblimüügiga, furnituuriosade, sertifitseerimise ning selle valdkonna seadmete ja materjalide tootmise, vahendamise ja müügiga ning töötajate koolitamisega tegelevaid ettevõtteid. Liit korraldab oma liikmetele erinevaid seminare, konverentse ja kontaktüritusi, vahendab müügi- ja ostukontakte, pakub konsultatsiooni, vahendab erialast informatsiooni ning on puiduerialade kutse anjdaks.

Külasta veebilehte

Elering on sõltumatu ja iseseisev Eesti elektri ja gaasi ühendsüsteemihaldur, mille peamiseks ülesandeks on kindlustada Eesti tarbijatele igal ajahetkel kvaliteetne energiavarustus. Varustuskindluse kui elutähtsa teenuse toimepidevuse kindlustamiseks peab Elering üleval ja arendab nii elektri kui gaasi siseriiklikku ülekandevõrku ja välisühendusi. Elering juhib reaalajas Eesti elektri- ja gaasisüsteemi. 

Meie tegevus lähtub avatud energiaturu põhimõttest. Töötame selle nimel, et Eesti energiaturu osalistel oleks piiranguteta ligipääs naaberriikide ja laiemalt Euroopa energiaturule. Arvestame oma tegevuses sidusrühmade ootusi ning toetame Eesti majanduse arengut ja konkurentsivõimet. Lisaks toetame Euroopa Liidu ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud kliimaeesmärkide täitmist.

Külasta veebilehte

Ensto projekteerib ning toodab nutikaid elektrilahendusi, et parandada elektrivõrkude, hoonete ja elektritranspordi funktsionaalsust, töökindlust ja efektiivsust. Ensto kui rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte ja pereettevõtte asutati juba 1958.aastal. Ensto usub paremasse ellu elektriga ja jätkusuutlikumasse homsesse. 

Külasta veebilehte

E-Service AS on asutatud 1992. aastal elektritööde ettevõttena Eesti kapitali alusel. Meie peamine kontor ja baas asub Tallinnas Nõmmel. Lisaks on meil suurem üksus Tartus ning kodukontorites ja liikumises olevaid töötajaid üle Eesti. Meie spetsialistid on suure elektritöö kogemusega ja me oleme valmis koostööks mistahes elektripaigaldiste ehitamiseks ja ka hilisemaks hooldustoeks 24/7.

Külasta veebilehte

Estanci missioon on valmistada protsessitehnikat, mis aitab kaasa maailma jätkusuutlikkumaks muutmisele. Meie äri põhineb meie klientide võtmeprotsesside mõistmisel, sealjuures on meie visiooniks pakkuda kliendile ületamatu tasemega tootmisteenust. Meie võtmed-kätte-lahendused tulenevad eelkõige kogemusest, mis on otseselt seotud pikaajalise töötajaskonnaga ja fokusseerimisele pidevatele arendustegevustele. Meie kliendid on peamiselt maailmas juhtpositsioonidel asuvad ettevõtted, kes opereerivad globaalselt sellistes baasmajandusharudes nagu energia, petrokeemia, tselluloos ja paber, merendus, kaevandus, puidu töötlemine, vee käsitlemine, aga ka teistel aladel.

Külasta veebilehte

Euroopa Innovatsiooniakadeemia on tehnoloogiaettevõtluse hariduse tunnustatud liider. Nad harivad tulevasi ettevõtjaid ja kiirendavad ettevõtteid digitaalse kasvu poole püüdlema. Nende mittetulunduslikud haridusprogrammid töötatakse välja ühiste partnerlussuhete kaudu maailma juhtivate tippasutuste spetsialistidega nagu Stanfordi Ülikool, USA Berkeley ja Google. Nende edumeelsesse üliõpilaskonda kuulub üle 15 000 vilistlase ning teaduskonna enam kui 85st erinevast riigist.

Külasta veebilehte

2005. aastal asutatud Eventus Ehitus OÜ peamisteks tegevusaladeks on ehituse peatöövõtt ja ehituse projektijuhtimine. Oleme oma klientidele professionaalseks partneriks, pakkudes optimaalse maksumuse ja kiirusega kvaliteetset ehitusteenust. Areneva ja innovatiivse organisatsioonina panustame õppimisele ja juhtimissüsteemi pidevale parendamisele, sest vaid nii suudame tagada projektide edukuse ja ettevõtte jätkusuutlikkuse. Meie meeskonna moodustavad ehituslikku kõrgharidust ja aastatepikkust ehitusjuhtimise kogemust omavad spetsialistid. Meie motoks on "Kiirusta aeglaselt ja tegutse mõtestatult". Soovime olla ehitusvaldkonnas hinnatud ja usaldusväärne tegija, seda nii kliendi, koostööpartnerite kui konkurentide silmis.

Külasta veebilehte

Operail on rahvusvaheline raudtee logistikaettevõte, kuuludes täielikult Eesti riigile. Operaili põhilisteks ärisuundadeks on kaubavedu, veeremi rent, ehitus ja remont. Nende kogemus raudteel ulatuvad ligi 150 aasta taha. Operail teenindab kliente üle kogu 1520-millimeetrise rööpmelaiusega raudteevõrgu Soome lahest Musta mereni ning Baltikumist Jaapani mereni. Nad on vastutustundlikud ning eelistatuim partner raudteel pakkudes keskkonnasõbralikke, kuluefektiivseid ja ohutuid logistika ning veeremiga seotud teenuseid.

Külasta veebilehte

Finestmedia pakub nii era- kui ka avalikule sektorile tarkvaralisi kogu elutsüklit hõlmavaid lahendusi eelkõige e- kaubanduse ja e- valitsuse teemavaldkonnas. Ettevõtte peakontor on Tallinnas ning harukontor asub ka Poolas, Gdanskis. Ettevõtte eesmärgiks on luua koos klientidega pikaajalise koostöö tulemusena tarkvara kogu elutsüklit hõlmavaid lahendusi. Oleme üle 20 aastat aidanud kaasa Eesti e-valitsuse edulugude sünnile ning mitmete erasektori innovatiivsete lahenduste loomisele. Meie kliente leidub nii avaliku sektori, panganduse, logistika, siseturvalisuse kui ka jaekaubanduse valdkonnas.

Fibenol is a blend of science, innovation and collaboration. We are a 100% private equity-based company focused on creating sustainable biomaterials. We offer novel products from a renewable source to open up new frontiers for many industries. We produce sustainable biomaterials from renewable secondary use biomass that create novel value chains that don’t just replace but redefine.e partner with businesses looking to make bold advances in the production of recyclable materials. We supply our biomaterials and expertise they need to help them meet their goals. We help industries to do more with less, with certainty.

Fujitsu Eesti kuulub Fujitsu IT gruppi. Fujitsu on juhtiv Jaapani päritolu IT ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte, mille eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil. Fujitsu poolt pakutavad lahendused sisaldavad süsteemida arendamist, hooldust ja remonti. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskuste lahendusteni.

Külasta veebilehte

1992. aastal asutatud Grant Thornton Baltic on üks juhtivaid auditeerimise, raamatupidamise ning maksu-, õigus-, finants- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvaid ettevõtteid Baltikumis. Meie kliendid hindavad lisaks professionaalsele ja sõbralikule teenindusele just seda, et kõik teenused saab ühest kohast – meilt. 

Harju Elekter on enam kui 50-aastase kogemusega rahvusvaheline tööstuskontsern, mille põhitegevusalaks on elektri- ja automaatikalahenduste väljatöötamine ja tootmine. Harju Elektri kliendid on peamiselt suured elektri jaotusvõrgu-, infrastruktuuri, tööstus- ja merendussektori ettevõtted Põhjamaades. Põhitegevust toetavad lehtmetalltoodete tehas Eestis ning tööstuskinnisvara arendamine ja rentimine. Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu tehastes töötab ligikaudu 800 spetsialisti ja Harju Elektri aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinna Börsil.

Külasta veebilehte

Hansab on turul tegutsenud juba 29 aastat ning nende tiimis on üle 260 spetsialisti. Nende eesmärgiks on olla juhtiv terviklikke tehnoloogiliste lahenduste pakkuja. Tänu laiaulatusliku tooteportfooliole, mis hõlmab automatiseerimist, turvalisust, sularaha käitlemist ja rahandussüsteeme, suudavad nad pakkuda parimaid integreeritud tooteid ja lahendusi oma klientide äritegevuse efektiivsemaks ja turvalisemaks muutmiseks.

Külasta veebilehte

Incapi juured ulatuvad ajalukku kuni aastani 1985, kui ettevõte registreeriti äriregistrisse nimega Teknoinvest. 2000. aastal asutati Eestis Kuressaares tütarettevõte Incap Electronics Estonia OÜ, mis jätkas Altron OÜ-lt soetatud elektroonikatehase tegevust. Incap Eesti tehas Kuressaares pakub mitmekülgset, tehnoloogiliselt arenenud, kuid samas väga kulutõhusat tootmisvõimsust Euroopa turgude lähedal. Kuna kasvav nõudlus elektroonika lepingute valmistamise järele, eriti nõudlikes elektroonikarakendustes, on Incapil hea positsioon oma globaalse kliendibaasi teenimiseks.

Külasta veebilehte

Interconnect Product Assembly AS on 1999. aastal loodud tellimustootmisega tegelev sõltumatu eraettevõte, mis on spetsialiseerunud juhtmestike ja kohandatud elektrikoostude, sealhulgas komplekssete koostude ja terviklahenduste tootmisele. Meie teenuste hulgas on prototüüpide valmistamine, seeriatootmine, tarneahela juhtimine ja konstruktsioonide hooldamine.  Pideva arenemise põhimõtet järgides on IPA investeerinud kõige uuematesse automaatseadmetesse, infotehnoloogiasse ning oma töötajate koolitamisse ja arendamisse.  Ettevõtte edu pant on paindlik strateegia ja pühendumus teha klientidega koostööd, et pakkuda tootmislahendusi, mis võimaldavad neil saavutada oma ärieesmärgid aina tihedama konkurentsiga keskkonnas. 2006. aastal viis IPA oma töö üle uude spetsiaalselt ehitatud 5600-ruutmeetrisesse hoonesse, mille avas ametlikult prints Philip oma kuninglikul visiidil Eestisse. Uus hoone on kõigest kümne minuti kaugusel kesklinnast ja kahe minuti kaugusel rahvusvahelisest lennujaamast. IPA-s on üle 300 kvalifitseeritud töötaja. 90% äritegevusest toimub Eestist väljaspool – meil on kliente Ühendkuningriigist, Taanist, USA-st, Belgiast, Rootsist, Saksamaalt, Hispaaniast ja mujalt.

AS KEVELT on Eesti ravimifirma, millel on 29 aasta pikkune farmaatsiatööstuses tegutsemise kogemus. Oma kaubamärgi all müüdavasse portfelli kuuluvad prostaglandiinidel põhinevad ravimid, mida kasutatakse sünnitusabis, perifeerse veresoonkonna haiguste ja glaukoomi ravis. Ravimeid turustatakse Eestis ning eksporditakse nii Euroopa Liidu maadesse kui ka väljapoole. Ravimite kogu tootmisprotsess vastab hea tootmistava (Good Manufacturing Practice) nõuetele.

Ettevõte pakub ka alltöövõtjana GMP põhiseid teenuseid alates ladustamisest ja pakendamisest kuni kliiniliste katsete alltöövõttudeni. 

Külasta veebilehte

Kitman Thulema AS on kauaaegse tootmiskogemuse ja kaasaegse tehnoloogiaga juhtiv sisustuse arendaja, tootja ja turustaja. Kitman Thulema kogemus ulatub aastasse 1936. Koostöö erinevate tarnijatega võimaldab neil pakkuda oma klientidele nende tegelikest vajadustest lähtuvalt parimaid lahendusi. Nad pakuvad asjatundlikust oskusteabest ja pidevalt uuenevast tehnilisest baasist lähtuvalt „võtmed kätte“ lahendusi alates kaubanduspindade projekteerimisest ja kontseptsiooni väljatöötamisest sisustuse paigaldamise ja järelhoolduseni. Koostöös klientidega uuendatakse pidevalt pakutavate toodete nomenklatuuri. 

Külasta veebilehte

UUS MAA on aidanud täita unistusi oma kodust alates Eesti Vabariigi sünnist. Täna koosneb meie meeskond enam kui 220 eksperdist, kes töötavad igapäevaselt selle nimel, et pakkuda oma klientidele rohkem väärtust ning maailmaklassi teenindust. 

Kiviõli Keemiatööstus on Alexela Gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevusaladeks on põlevkivi kaevandamine ja põlevkiviõli, soojus- ja elektrienergia tootmine. 1922.aastal loodud tootmisükskused asuvad Ida-Virumaal Kiviõli linnas. Aastas kaevandatakse ligi 1,5 miljonit tonni põlevkivi. Soojus- ja elektrienergia koostootmine katab nii ettevõtte kui ka Kiviõli linna soojusenergia vajadused. KKT poolt toodetud elektrienergiat tarbitakse ettevõttes ja edastatakse ka jaotusvõrku.

Külasta veebilehte

KPMG pakub laia valikut auditi-, maksu-, õigus- ja ärinõustamisteenuseid. Ühendades kliendikogemused oma ekspertide süvateadmistega leiavad nad hästi toimivad lahendused. KPMG avas Eestis oma uksed juba 1992. aastal. Veerand sajandit kogemust võiamldab neil näha majanduse tervikpilti ja olulisi detaile selle taga. Koostööst KPMG-ga tekib sünergia, mis loob usaldust ja aitab muutuda. KPMG klientideks on ettevõtjad igast majandussektorist.

Külasta veebilehte

K-Projekt AS on 32 aastase kogemusega projekteerimisbüroo, kus töötab 50 inimest. Loome oma meeskonnaga tuleviku elukeskkonda.

Omame pikaaegset kogemust ehitusprojektide projektijuhtimise vallas, projektide kooskõlastamisel ja ehituslubade hankimisel. Saame edukalt hakkama detailplaneeringute koostamise keerulise protsessiga. Aastate jooksul oleme koostanud tänavate rekonstrueerimiste ja uusehitiste, kaubanduskeskuste, ühiskondlike hoonete ning elamute projekte, maa-aluste ja maapealsete tehnovõrkude, pumplate, veepuhastusjaamade, tanklate, päikeseelektrijaamade jms projekte ning detailplaneeringuid.

Külasta veebilehte

EANS, ärinimega Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts, on Eesti Vabariigi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi haldusalasse kuuluv kaasaegne ja dünaamiliselt arenev riigi ettevõte. EANS põhitegevuseks on lennujuhtimisteenuse osutamine Eesti õhuruumis ja õhuruumi osades, mis on kokku lepitud Rahvusvahelise Tsiviillennunduse Organisatsiooni poolt  kinnitatud riikidevaheliste kokkulepete alusel. Lennujuhi töö seisneb eeskätt ohutu ja efektiivse lennuliikluse korraldamises. Põhilise osa EANSi poolt teenindatavatest lendudest moodustavad ülelennud. Vt täpsemalt: www.eans.ee, www.lennujuht.ee.

Paari ehitusbrigaadiga 1990. aastal alustanud ettevõttest on kasvanud NASDAQi Tallinna börsil noteeritud tugev ehitus- ja kinnisvarakontsern Merko Ehitus, mis pakub oma teenuseid Eestis, Lätis, Leedus ja Norras. Merko Eesti ettevõtetes töötab ligi viissada inimest, kes pingutavad iga päev selle nimel, et iga järgmine objekt valmiks eelmisest parem. Merko teostab keerukaid ja innovaatilisi suurprojekte ja ka väiksemaid ehitustöid. Merko ehitab nii hooneid kui infrastruktuuri- ja energiarajatisi, toetudes seejuures oma inseneritehnilise personali ja oskustööliste mitmekülgsele kogemusele.

Külasta veebilehte

Loome 21. sajandile kohaseid uusi finantstooted ja -teenused. Just seetõttu panustab MTÜ  TalTechi üliõpilastesse ja uurimustöödesse, kellest või millest loodame tõsist panust digimajanduse arengusse. XRP Ledger Trust eesmärk on muuta maailma energiatõhusamaks, nutikamaks ja innovatiivsemaks.- Ja seda põhimõtteliselt kõikides eluvaldkondades. 

Külasta veebilehte

Net Groupil on üle 20 aasta kogemusi äride digitaliseerimises. Net Group on uue põlvkonna tarkvaraarenduse ja -konsultatsiooni ettevõtte, mille eesmärk on põhjalikult läbimõeldud tarkvaralahenduste abil muuta äride ja organisatsioonide toimimine efektiivsemaks. Lisaks mitmekesistele tehnilistele oskustele on neil tugevad ärianalüüsi ja erilahenduste juurutamise kompetentsid. 

Külasta veebilehte

Nordecon on Eesti üks suuremaid ehituskontserne, mis alustas tegevust juba 1989. aastal. Pikalt Eesti Ehituse nime all tegutsenud ettevõte on aktiivne osaline pea kõikides ehitusturu valdkondades. Eelkõige oleme keskendunud ehituse peatöövõtule ja projektijuhtimisele ning rakendame oma inimeste kogemust ja teadmisi nii hoonete, rajatiste kui teede ehituses. Viimastel aastatel panustame aina enam ka digilahenduste kasutuselevõttu. Tallinna Tehnikaülikooli tudengitega hoiame tihedat sidet ja ootame noori ehitusinsenere alati enda juurde praktikale, avatud uste päevadele või meie objekte külastama.

Külasta veebilehte

AS Oma Ehitaja põhitegevuseks on hoonete ja rajatiste projekteerimine ning ehitamine peatöövõtu, projekteerimis-ehitamistöövõtu või täisvastutusega projektijuhtimise meetodil, samuti kinnisvara- ja projektiarendus. Eesti kapitalil põhinev ettevõte on tegutsenud Eesti ehitusturul 15 aastat, mille jooksul on realiseeritud ligi 70 ehitusprojekti kokku 300 miljoni euro väärtuses. Oma Ehitaja kinnisvaraarendusprojektide kaudu on leidnud endale kodu sajad rahulolevad pered.

Oma Ehitaja on kindel partner ehituse ja kinnisvaraarenduste terviklahenduste elluviimisel.

Külasta veebilehte

Onninen on tegutsenud alates aastast 1913 ning pakub töövõtjatele, tööstusele, riiklikele organisatsioonidele ning jaemüüjatele laiaulatuslikke materjali- ja infovoo lahendusi. Onninen kuulub Kesko Grupi rahvusvahelise ehituse ning tehnilise kaubanduse divisjoni, mis tegutseb kaheksas riigis ning kus töötab kokku 17 000 kaubandussektori spetsialisti. 

Külasta veebilehte

Orlen on Kesk-Euroopa suuremaid kütusefirmasid, millele pandi alus juba poolteist sajandit tagasi. Eestis oleme tegelenud peaasjalikult kütuse hulgimüügiga. Kütuse muudab eriliseks asjaolu, et see pärineb otse tootjalt. Puuduvad mitmed vahendajad ja etapid, kus oleks võimalik kütuse kvaliteeti muuta või selle hinda üles kruvida. Kõik on aus, puhas ning korralik. Orleni toodangu kõrgeimat kvaliteeti kinnitavad ka juhtivatelt autotootjatelt (Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, MAN, Porsche) ning tööstusseadmete tootjatelt (Flender, Denison, Siemens) saadud soovitused.

Külasta veebilehte

Playtech Estonia loob mängutarkvara, platvormi ja terviklahendusi maailma suurimatele mänguoperaatoritele.
Mängutööstuse turuliidri ja pioneerina pakume täisteenust rohkem kui 150 tuntud brändile, kelle klientideks on sajad miljonid mängijad üle maailma. 

PKC Group on usaldusväärne ja tunnustatud partner ülemaailmses tarbesõidukite tööstuses. Nende eesmärgiks on olla eelistatuim lahendusi pakkuv partner turul. PKC Group arendab pidevalt oma regionaalseid üksuseid. Nende juures toimub nii müük, arendus, NPI, hanked, tarneahela planeerimine ja haldamine.

Külasta veebilehte

Puukeskus on Eesti juhtiv ehituspuidu ja puidupõhiste ehitusplaatide hulgimüüja juba aastast 1996. Soome ettevõttest väljakasvanud Puukeskus OÜ on tänu rahvusvahelisele koostööle pidevalt täiendanud Eesti meeskonda erialase oskusteabe ja kogemustega, mis on taganud nende klientidele kõrgeima tasemega kvaliteetsed tooted, mitmekülgse sortimendivaliku ning personaalse klienditeeninduse. 

Külasta veebilehte

PwC on maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv organisatsioon. Oleme esindatud 152 riigis. Ühendame üle maailma rohkem kui 328 000 inimese teadmisi ja kogemusi, et pakkuda parimat teenust ning luua lisaväärtust meie klientidele.

Eestis tegutseb PwC alates 1992. aastast ja rohkem kui 30 tegevusaasta jooksul oleme kasvanud oma ala juhtivaks ettevõtteks. Meil on enam kui 500 klienti nii juhtivate kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtete kui ka avaliku sektori organisatsioonide hulgast. Eesti esinduses töötab ligi 240 spetsialisti, kes pakuvad professionaalseid majandusharu eripära ja uusimaid rahvusvahelisi arenguid arvestavaid finantsauditi, raamatupidamise, maksu- ja juhtimiskonsultatsiooni ning õigusvaldkonna teenuseid.

Projekteerimine nõuab kogemusi, täpsust ning teotahet. Projektibüroo on oma meeskonna kokku liitnud just neid põhimõtteid silmas pidades. Projektibüroo raudvara on suurte kogemustega spetsialistid, kes panevad paika tööde põhisuunad ning teostavad ranget kvaliteedikontrolli. Meie ekspertide käe all tegutsevad noored teotahtega insenerid, kelle lennukad mõtted aitavad üheks liita nii traditsioonilisi lahendusi kui innovaatilisi ideid.

Külasta veebilehte

Kuubis on tulevikku vaatav arhitektide ja inseneride meeskond, kes kujundab tulevikku koostöös meie partneritega. Meie kirg on leida mõjukad ja optimaalsed lahendused kogu hoonete elutsüklile, kasutades uuenduslikke tehnoloogia eeliseid. Oleme pühendunud ja loov meeskond, kes tegeleb suuremahulise tööga ja omab teadmisi Skandinaavia turult, eksportides oma teenuseid ja töötades erineva kultuuritaustaga projektidega. Töötame paljude erinevate keeltega: eesti, soome ja inglise.

Külasta veebilehte

Quantum Eesti on oma teenuseid ning tooteid pakkunud juba 1994 aastast. Quantum Eesti on meditsiini- ja laboriseadmete ning laboratoorsete kuluvahendite müügiga tegelev ettevõtte. Ettevõtte klientideks on meditsiiniasutused, kontroll-laboratooriumid, tööstuse tootmis- ja kvaliteedikontrolli osakonnad ning teadusasutused, ülikoolid ja instituudid. Lisaks müügile tegeleb ettevõtte ka seadmete hoolduse ning remondiga. 

Külasta veebilehte

Rantelon on innovaatiliste elektroonikasüsteemide looja, arendaja ning tootja. Ettevõtte fookus on elektroonika-, tarkvara-, mehaanika- ning raadio- ja mikrolainetehnoloogia põhistel lahendustel. Oma 25 tegevusaasta jooksul on Rantelonist kasvanud pea 50 töötajaga ettevõte, mille töökvaliteet ja tase on võitnud usalduse mitmete tuntud tsiviil-, julgeoleku- ja tööstussektori klientide silmis. Projekteerides, tootes ja müües tipptasemel raadiosageduslikke elektroonikaseadmeid ühendame me inimesi ja muudame maailma turvalisemaks kohaks. 

Külasta veebilehte

Ridango aitab miljonitel kasutada ühistransporti sujuvalt ning mugavalt. Ridango on Eesti juhtiv e-piletitega seotud teenuste ja maksete vahendaja. Ettevõtte põhitegevuseks on tervikliku piletimüügisüsteemi arendamine, integreerimine, müümine ning arendamine. Tuntuimat toodet – kontaktivaba kaardiga toimivad piletisüsteemid – võib näha kõikides ühistranspordivahendites. Lisaks kasutatakse lahendust näiteks ka spordi- ja meelelahutusrajatistes. Ridango teeb tihedat koostööd pangandus- ning telekomsektoriga.

Külasta veebilehte

Riigi Kinnisvara eesmärk on heaperemehelikult arendada ja hoida riigivara, selle väärtust kasvatades. Kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegeleva ettevõtte missiooniks on toetada riigi arengut tagades kodanike heaolu nimel töötavatele inimestele kvaliteetne tegevus- ja töökeskkond. Riigi Kinnisvaras töötavad valdkonna professionaalid, kes on uhked oma töö ja ettevõtte, kolleegide ja ühiselt saavutatu üle. 

Külasta veebilehte

OÜ RTS Infra Eesti on AS Ehitusfirma Rand ja Tuulberg ettevõtete gruppi kuuluv sidusettevõte. Meie põhitegevuseks on projektijuhtimine ja peatöövõtt keskkonna- ja teedeehituses ning tööstus- ja tsiviilehituses. Suuremahulise hoonete ehituse jätame grupi nimiettevõtte kanda kuid ülejäänud insenertehnilised väljakutsed oleme valmis oma meeskonnaga lahendama!

Külasta veebilehte

Toodame terasel põhinevaid tooteid seintele ja katustele, nii ärihoonetele kui ka eraelamutele. Oleme kõrge kvaliteediga toodete, süsteemide ja lahenduste tarnija, mis on välja töötatud jätkusuutlikult ja täidavad karmides tingimustes kõige kõrgemaid vastupidavuse nõudmisi.

Meie tugev kohalolu kümnes Euroopa riigis võimaldab meil kliente kohalikul tasandil teenindada. Meie heaks töötab pea 1500 inimest ning meil on kümme spetsialiseerunud tehast.

  • Teeme koostööd investorite ja arendajatega, kes näevad võimalusi.
  • Oleme olemas selleks, et arhitektide ja ehitajate unistusi täita.
  • Aitame inimesi, kes soovivad hooned ja kodud ellu äratada.

Oleme innovaatiline ja pikaajaline partner. Töötame oma äritegevuses pidevalt välja uusi oskusteadmisi ja digilahendusi, mis muudavad meie klientide ning partnerite igapäevase töö lihtsamaks ja tõhusamaks.

Külasta veebilehte

Saku Metall Allhanke Tehas AS osutab allhanketeenust ning on spetsialiseerunud lehtmetallist toodete, peamiselt koostude, valmistamisele vastavalt kliendi joonistele ja nõudmistele. Omades 
kõiki peamisi tootmisprotsesse ettevõttesiseselt, aitame tootjatel tarneahela tõhusust tõsta, vähendades tarneaega ja kvaliteediriski. 
 

Sandla Puit OÜ tegeleb puidust aia- ja suvemajade, saunade, paviljonide, kõrvalhoonete ja garaažide tootmisega alates aastast 2000. Oleme keskendunud tootmisele ja toodangu hulgimüügile ning 90% meie toodangust läheb ekspordiks Saksamaale, Hollandisse, Iirimaale, Hispaaniasse ja Skandinaaviariikidesse.

Külasta veebilehte

Sihtasutus Southwestern Advantage visioon on olla suurim investeerimispõhimõtetel tegutsev heategevusfond Ida-Euroopa riikides, mis aitab noori teadmiste omandamisel ja iseloomu arendamisel, et nad saaksid täita oma unistusi elus. Aitame Euroopa noortel omandada paremat ettevõtlusharidust ja jagame investeerimisteadmisi neile, kel puuduvad selleks võimalused. Töötame selle nimel, et vähendada ja vältida vaesust.

Annetame raha ainult fondi passiivsest sissetulekust. 50% tootlusest suuname heategevusse ja 50% tagasi fondi. Nii jääb Sinu heategu head tegema igavesti. 

Silberauto on kaubamärkide Mercedes-Benz, Maserati ja Mitsubishi Motors ja Fuso autoriseeritud müügi- ja teenindusorganisatsioon. Silberauto on Eestisse tulnud Soomest ning tegutseb lisaks koduturule veel Rootsis ning kõikides Baltimaades. Tänapäevane autotööstus on kaasaegse tehnoloogia üks eestvedajatest. Ka Silberautos liigutakse jõudsalt oma teenustega digitaalse maailma tipptaseme suunas. 

Külasta veebilehte

Saint-Gobain projekteerib, toodab ja tarnib ehitusmaterjale, tooteid ja lahendusi, mis suurendavad ühiskonna heaolu parandades inimeste igapäevast elukvaliteeti ja tegeledes tulevaste väljakutsetega ehitustööstuses. Saint-Gobain on Põhja- ja Baltimaades tegutsenud viimased 50 aastat. Esmalt siseneti klaasitoodete turule ning seejärel laiendati järk-järgult ehitusmaterjalide tootmist ja turustamist. Praegu töötab Saint-Gobaini Põhja- ja Baltimaade harusse kuuluvas sajas ettevõttes ca 13 000 inimest. Kontsern koondab kokku mitmete ettevõtete oskusteadmised ja saab pakkuda laias valikus lahendusi hoonete ehitamiseks, mis on mugavad,  energiatõhusad ning tagavad kvaliteetsed elutingimused.

Külasta veebilehte

Viime innovatiivsed ideed üheskoos ellu! Koos loome puhtama tuleviku. Varustame Balti riike ja Poolat taastuvenergiaga. See tähendab, et loome päikese- ja tuuleparke, mille elektritoodang on keskkonnasõbralik. Töötame käsikäes maaomanike, kogukondade ja kohalike omavalitsuste, võrguoperaatorite ning roheenergeetika investoritega. Sunly on ka Eestis kogukonnaenergeetikat edendava Energiaühistu liige. Lisaks taastuvenergeetika projektide arendamisele on meie portfellis rida taastuvenergia ja elektrifitseerimise valdkonna iduettevõtteid.

Külasta veebilehte

Siemens AG on ülemaailmne tehnoloogia ettevõtte, mis ühendab digitaalset ja füüsilist maailma klientide ja ühiskonna huvides. Ettevõtte põhitegevus on suunatud hoonete intelligentsele infrastruktuurile ja detsentraliseeritud energiasüsteemidele, automatiseerimisele ja digitaliseerimisele tootmistööstuses ning targa mobiilsuslahenduste pakkumisele raudtee- ja maanteetranspordis. 

Külasta veebilehte

Skepast & Puhkim OÜ on Eesti juhtiv infrastruktuuri-, planeeringute- ja keskkonnavaldkonna konsultatsiooniettevõte. Oma klientidele pakume asjatundlikku ning kvaliteetset teenust. Oleme hea tööandja ja teame, et tõelised väärtused sünnivad just koostöös! Meie meeskonnas on kokku 40 erialaeksperti.

Külasta veebilehte

Pakume laia valikut finantsteenuseid, nende seas arvelduskontod, hüpoteegid, kindlustus, krediitkaardid, laenud, pensionid ja investeeringud nii eraklientidele kui ka ettevõtetele. Meie eesmärk on aidata kaasa sellele, et inimeste ja ettevõtete rahaasjad oleksid pikaajaliselt korras. Järgime kõigis oma tegevustes kolme väärtust: oleme avatud, lihtsad ja hoolivad.

Külasta veebilehte

Sweco kavandab ja kujundab tuleviku jätkusuutlikke kogukondi ja linnu. Koos klientide ja meie 17 500 arhitekti, inseneri ja muu spetsialisti, kollektiivsete teadmistega loome koos lahendused linnastumisega tegelemiseks, digitaliseerimise jõu ärakasutamiseks ja oma ühiskonna jätkusuutlikumaks muutmiseks. Sweco on Euroopa juhtiv inseneri- ja arhitektuurialane konsultatsioonifirma, mille käive on umbes 20,6 miljardit Rootsi krooni (1,9 miljardit eurot). Ettevõte on noteeritud Stockholmi Nasdaqi börsil. 

Külasta veebilehte

Tallinna Vesi AS kannab hoolt joogivee tootmise ja tarbijateni toimetamise ning heitvee ärajuhtimise ja puhastamise eest Tallinnas. Suuname veevõrku ligikaudu 70 miljonit liitrit joogivett päevas ning juhime puhastusjaama ja seejärel merre 120 miljonit liitrit keskkonnale ohutut puhastatud heitvett. Meie töö selle väärtusliku loodusvara käitlemisel ja kasutamisel nii klientide, elanike, külaliste kui ka keskkonna hüvanguks nõuab hoolikat ja pikaajalist planeerimist. 

Külasta veebilehte

Tallinna Sadam on Eesti suurim kauba- ja reisisadamate kompleks, mis mängib olulist rolli Eesti transpordisüsteemis ja majanduses tervikuna. Ettevõtte eesmärgiks on Eesti kui mereriigi konkurentsivõime arendamine. Tallinna Sadama alla kuuluvad ka TS Laevad, TS Shipping ja Green Marine. Tallinna Sadama visioon on saada Läänemere uuendusmeelseimaks sadamaks.

Külasta veebilehte

Technobalt Eesti põhitegevuseks on konveierikomponentide ja tööstustarvikute müük ning konveiersüsteemide hooldusteenus. Technobalti müügi- ja teenindusvõrk katab kõiki Baltikumi olulisemaid regioone ning nende klientideks on ettevõtted, kes oma tootmises kasutavad konveiereid. 

Külasta veebilehte

Telia on Eesti juhtiv telekommunikatsiooniettevõte, mille eesmärk on pakkuda klientidele turu parimat väärtust - laia valikut mobiili-, TV-, interneti- ja IT-lahendusi, samuti väärtuslikke sisuteenuseid. Telia missioon on panustada infoühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik elamiseks ja töötamiseks. Teliat innustab võimalus muuta tehnoloogia abil inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks. Telia tehnoloogiline kompetents, klienditundmine, investeerimisvõimekus ja pühendunud töötajad aitavad neil ellu viia visiooni uue põlvkonna telekomist.  

Külasta veebilehte

TREV-2 Grupp on taristuobjektide ja rajatiste ehitamisele ning hooldamisele keskendunud ettevõtte. Just TREV-2 Grupp on kaasajastanud suure osa Eesti teedevõrgust. 

TREV-2 Grupp on innovatiivne edukas ettevõte, mille eesmärgiks on kasutades kaasaegset tehnikat pakkuda kestvaid, säästlikke ja nutikaid insenertehnilisi lahendusi, mis tõstavad inimeste elukvaliteeti ja turvalisust ning säilitavad loodust.

Külasta veebilehte

Utilitas on juhtiv taastuva soojus- ja elektrienergia ning kaugkütte ja kaugjahutuse tootja üle kogu Eesti. Pakume klientidele ja keskkonnale sobivaid lahendusi, toodame ja jaotame energiat võimalikult efektiivselt ning kasutame maksimaalses võimalikus ulatuses taastuvaid ja kohalikke energiaallikaid. Meie visioon on olla energiavaldkonna eestvedaja, kelle missiooniks on puhtam tulevik ja väärtusteks jätkusuutlikus, uuendusmeelsus, mugav kasutus ja konkurentsivõime.

Külasta veebilehte

Viru Keemia Grupp on erakapitalil põhinev Eesti suurtööstusettevõte, mille peamised tegevusalad on põlevkiviõli, soojus- ja elektrienergia koostootmine ning peenkeemia toodete valmistamine ja turustamine. Meid iseloomustab avatus, pühendumus ning pidev areng. Siin ollakse usku, et iga samm ja tegevus peavad looma suuremat väärtust kõigile –  töötajatele, partneritele ja klientidele, kohalikule kogukonnale. VKG-s töötavad innukad inimesed, kes teevad oma tööd on südamega. Siin viiakse üheskoos säravad ideed ellu!

Külasta veebilehte

Välisluureameti peamised ülesanded on luureinfo kogumine ning salastatud teabe kaitse. Luure valdkonnas on Välisluureameti ülesandeks koguda, analüüsida ja edastada infot Eestit puudutavate väliste julgeolekuohtude kohta. Välisluureameti kogutud info annab väga olulise panuse Eesti riigikaitse ja julgeolekupoliitika kujundamisse. 

Külasta veebilehte

Wise was launched in 2011 with the vision of making international money transfers cheap, fair, and simple. Today, our multi-currency account helps millions of people and businesses manage their money across the world. We're building money without borders — making it move faster, more conveniently, and eventually for free. Powering money for people and businesses: to pay, to get paid, to spend, in any currency, wherever you are, whatever you’re doing. It's not empty words. Our teams are dedicated to making each part of it a reality.

Visit website

Wolf Group OÜ on Eesti päritolu Euroopa juhtiv ehituskeemia tootja, kelle tootevalikusse kuuluvad ehitusvahud, vuugihermeetikud, liimid, tihendusmaterjalid ning erinevad pinnatöötlus- ja puhastusvahendid. Ettevõtte on tegutsenud juba aastast 1994 ning pidevalt laienev eksporditurg koosneb hetkel enam kui 60st riigist. Krimelte kuulub Wolf Groupi, mis ühendab kõiki tema tooteid, kaubamärke, tootmis- ja müügiettevõtteid Eestis ja välismaal.

Külasta veebilehte

ÜLE OÜ on loodud 1990. aastal, olles sel ajal Eestis üks esimestest teede alal tegutsevate eraettevõtete seas. ÜLE põhitegevuseks on teede pindamine ning korrashoid. Kõikide tööde puhul pööratakse erilist tähelepanu kvaliteedile. Tänu oma pikaajalisele kogemusele ning üha täienevale masinapargile on hakatud kasutama ja ka teistelegi pakkuma erinevaid liikluskorraldusvahendeid, teedemasinaid ja varuosi.

Külasta veebilehte

Ülemiste City on tuleviku suunanäitaja. Rahvusvahelise haarde ja Põhja-Euroopaliku töökultuuriga innovaatiline linnak pakub parimat töö- ja arengukeskkonda. Ülemiste Citys on elav ärikeskkond, mis on saanud Eesti majanduse veduriks. Ülemiste City kasvab iga päevaga aina paremini toimivaks elu- ning ärikeskkonnaks. 

Külasta veebilehte