Tallinna Tehnikaülikool

Videoteenused 

TalTech haridustehnoloogiakeskusest on võimalik tellida videoteenuseid. Teostatud töid saab näha haridustehnoloogiakeskuse Youtube'i lehel. Tasemeõpet toetavate videote loomine on ülikooli siseselt tasuta, muudel juhtudel tasumine vastavalt hinnakirjale

Loengute salvestamine 

Täispikkadeks loengusalvestusteks sobivad kõige paremini Echo360 seadmetega varustatud auditooriumid. Vajadusel tuleme kohale ka teistesse ruumidesse. Loengute salvestamise ja salvestusvõimekusega ruumide kohta loe täpsemalt SIIT.

Õppevideote loomine 

Õppevideo on läbimõeldud ja kontsentreeritud video. Vorm võib vastavalt eesmärgile olla lühike loeng, videoekskursioon tööstusettevõttesse, katse või protsessi näitamine, intervjuu vms. Aitame stsenaariumi väljatöötamisel, salvestame ning teostame järeltöötluse.

Videoülekanded

Teeme videoülekandeid loengust, konverentsist, infotunnist vms. Enamasti teostame ülekande läbi Youtube'i keskkonna. Kõige lihtsam lahendus on ühe kaamera pilt vaheldumas esitluse pildiga. Vajadusel kasutame mitut kaamerat ja režiid.

Turundusvideo

Reklaamvideod eelseisvatele üritustele või aftermovie'd. Koolituste-, kursuste- ja õppekavade tutvustused ja muud erilahendused.