Tallinna Tehnikaülikool

Marinehäkk

TalTechi Eesti Mereakadeemia on korraldamas 2024 sügisel juba neljandat korda merendusvaldkonna häkatoni leidmaks jätkusuutlikke ja keskkonnasäästlikke tulevikulahendusi

Vol4 häkatoni kuupäev on 13 september 2024 ja seekordseks kandvaks teemaks on ROHEKORIDOR - digitaliseerimine rohepöörde osana. Keskendutakse nii Tallinn - Helsingi kui Muuga - Vuosaari koridoridele. Täpsem info juba 2024 kevade lõpus.

Häkaton on mõeldud Eesti Mereakadeemia ja TalTechi tudengitele, õppejõududele, teadlastele, tippekspertidele ja arendajatele. Väljakutseid oodatakse merendusvaldkonna ettevõtetelt, partneritelt, visionääridelt ning inseneridelt.

Ettevõtetel on võimalus jagada valdkonna kitsaskohti ja konkreetseid probleeme häkatonis osalevatele tiimidega, kes hakkavad väljakutseid lahendama koostöös teadlaste, visionääride, parimate äriekspertide ja valdkonna esindajatega. Tegemist on unikaalse võimalusega 26h jooksul jõuda ideefaasist MVP loomiseni ning sõlmida koostöö ettevõtte prioriteetsete eesmärkide täitmiseks. 

Parimad tiimid saavad oma lahenduse väljaarendamiseks rahastuse!

Kui soovid osa võtta maailma muutvate lahenduste arendamisest merendusvaldkonnas, luues väärtust valdkonna arengusse ja keskkonnasõbraliku lähenemise toetamisse, ootame sind häkatonile! 

Marinehäkk 3