Tallinna Tehnikaülikool

Võimalikud tööandjad ja tööpakkumised

Hei, hea tudeng!

Kas oled uuendusmeelne ja ettevõtlik? Sinu silma paneb särama võimalus ennast erialaselt teostada, õppida professionaalsetelt ja toetavatelt kolleegidelt? Kui jah, kutsume Sind avastama, milliseid võimalusi pakub Enefit!

Enefit

Ootame praktikale kandideerima pealehakkajaid tudengeid! Meil on väljakutseid inseneeria ja tehnoloogia, analüütika, IT ning tugiteenuste valdkondades. Meiega saad:

  • erialase kogemuse,
  • tasustatud praktika,
  • kindla juhendaja ja toetava keskkonna,
  • võimaluse liituda spordiklubi ning tervisekindlustusega,
  • osa Energy Step suveprogrammist – saad kohtuda teiste praktikantide ja stipendiaatidega ühisüritustel, osaleda koolitustel, praktikantide vahetuspäeval ja ekskursioonil.

Loe praktikavõimaluste kohta lähemalt ja kandideeri: www.enefit.ee/praktika
Küsimuste korral võta meiega ühendust: career@enefit.ee.

Soovime Sulle päikeselist ja head energiat täis kevadet!

Energiaturgude osakonna
ENERGIATURU NÕUNIK
Otsime energiaturgude osakonda algatusvõimelist energiaturu nõunikku, kelle töö eesmärk on eelkõige gaasituru edendamine, sh Eesti vesinikuturu arenemisele kaasa aitamine.

Tule kujunda rohelisemat tulevikku koos taastuvenergia ekspertidega! TalTech'i vilistlased otsivad oma meeskonda nutikatja ambitsioonikat
päikeseelektrijaamade nooremprojekteerijat

Konesko AS on Eestis tegutsev elektrimootorite, elektrikomponentide ja suurekabariidiliste metallkonstruktsioonide tootja. Koneskol on neli tehast, mis kõik asuvad Eestimaa südames – Koerus, Põltsamaal ja Türi-Allikul.

OTSIME OMA MEESKONDA
TEHNOLOOGIA INSENERI

Karl Storz on Euroopa suurim kõrgtehnoloogilise kirurgiainstrumentaariumi tootja, kelle firmamärk on esindatud kõikides maailmajagudes ning see on kujunenud omal alal kvaliteedi ja usaldusväärsuse sümboliks. Ettevõte on loodud 1945. aastal, peakorteriga Saksamaal.

Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ on 1994. aastal Eestis alguse saanud ettevõte, kus arendame ja toodame meditsiinis kasutatavaid paindendoskoope. Valmistame instrumente alates eelkoostamisest kuni lõppkoostamiseni ja erinevate tehnoloogiate abil. Meie kogemus endoskoopide tootmises ja pühendunud töötajad on põhjuseks, miks maailmanimega kontsern rakendab tehnoloogia uusimaid saavutusi seeriatootmises just Eesti tütarettevõttes.

Alates 2016. aastast töötame just meie ettevõttele disainitud töökeskkonnas Laagris, aadressil Pärnu mnt.556b.

TOOTMISINSENER

Ehvert Inc. is a Dallas-based engineering company specializing in the design and digital construction of data centers in the USA and Canada.

Ehvert Inc. is actively looking for Electrical engineers (graduates of TalTech) to join our team.
Ehvert Inc. is actively looking for Mechanical engineers (graduates of TalTech) to join our team.

Päikeseenergia lahenduste ja seadmete müügiga tegelev firma pakub elektroenergeetikat õppivale tudengile projektipõhist tööd. Töö sisuks on kliendi poolt soovitud päikeseenergia komplektide ( päikesepaneelid, inverterid, akud jne) ning suurte akupankade  tehniliste lahenduste ja skeemide koostamine.  Tööle soovijal peavad olema erialased teadmised antud valdkonnas, töökeel eesti keel, tehniline informatsioon seadmetest on ainult inglise keeles. Töö tasustamine on projektipõhine.

Meeme Luik
5086611
www.futecsolar.com

Kui tunned huvi Harju Elekter kontsernis töötamise vastu, palun kandideeri tööpakkumiste lingi kaudu ja kirjuta julgelt personal@harjuelekter.com, kui sul on meile küsimusi.

Õpilastele on meil mitmeid praktikavõimalusi. Huvi korral anna endast märku!

Eleringi iseloomustab traditsiooniliselt suhteliselt madal tööjõu voolavus, vabatahtlik voolavus oli 2021. aastal 7,8%. Töötajate taolise püsivuse taga pole ainult pühendumine oma erialale, vaid ka tööandja tugi erialasele arengule, pühendumist ja tulemuslikkust soodustava organisatsiooni kultuuri edendamine ning konkurentsivõimeline tasusüsteem. Ettevõtte tugevuseks on kindlasti ka erinevate vanusegruppide ja kogemuste esindatus töötajaskonnas.

Elering

Töö ja praktika

DeltaE Inseneribüroo on juhtiv äriklientidele energia-, ressursi- ja keskkonnatõhususe täislahendusi pakkuv inseneribüroo Eestis. Oleme orienteeritud valdkondadele ja lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla viie aasta ning on võimalik saavutada kuni 90% kokkuhoid. Meie visiooniks on olla number üks energia- ja ressursitõhususe täislahenduste teostaja Eestis.
Liitu oma eriala ekspertidest koosneva meeskonnaga ning arenda ennast koos meiega!
AUTOMAATIKA PROJEKTEERIJA
AUTOMAATIK-MEHHATROONIK

ETS NORD on terviklikele ventilatsioonilahendustele spetsialiseerunud ettevõte mis tegutseb Eestis, Soomes ja Rootsis.

Eesti suurim ventilatsioonifirma ootab meeskonnaga liituma
Automaatika arendusinsener

Veel tööpakkumised

Gas&Power Operations Desk Intern

Job Description
We are looking for a Gas and Power Operations Desk Intern whose primary role is to support the Gas and Power operations team in their daily tasks.

BLRT Era pakub praktika kohta tehnoloogina tootmise ettevalmistuse osakonnas.

Cleveron on maailmas innovatsiooniliider robootiliste pakiautomaatide ja viimase miili click and collect-lahenduste loomisel jae- ning logistikasektorile. Meie toodeteks on pakiautomaadid Cleveron 301 ja 302, maailma esimene tõestatud töökindlusega pakirobot Cleveron 401 ning maailma suurim intelligentne robootiline pakiterminal Cleveron 402.

CLEVERON tutvustus
Pakume praktikavõimalust nutikatele ja motiveeritud tudengitele

Äike logo

The First E-Scooter With USB-C Charging & Undeniable X-Factor

What you need to know about the Äike engineering teams, is that everyone is very hands-on and ready to get things done. The fact that we have our factory means your ideas can become a reality sooner than you might think.
Soooo... this is kind of the dream job for any vehicle-loving engineer.
Our mission? Making the best & most sustainable Light Electric Vehicles in the world.

Äike

Day to day you will be making CAD designs, simulations, drawings and dealing with concept verification and building prototypes. In addition, you will be communicating with suppliers and supporting the sourcing team regarding technical requirements.

Read more about the founder Kristjan Maruste, alumni of TalTech Mechatronics here (EST)

Job openings

Interested in manufacturing, electronics and working in international environment?

FLIR

You are welcome to apply and join a global team of professionals for open position. 

More information

ElectroAir

Ettevõte  ElectroAir OÜ  on igat liiki õhusõidukite maapealset toidet tagavate spetsialiseeritud seadmete tootja ja arendaja. ElectroAir OÜ  toodang ei ole lihtsalt „teistsugune“ õhusõidukite seadmete turul: nendeks on staatilised muundurid, PIT- süsteemid, jaotus kolonnid, lennujaamade ja lennuväljade katkematu energiavarustuse lahendused, mis ühendavad endas tehnoloogilist kogemust ja innovaatilisi lahendusi, et rahuldada tsiviillennunduse vajadusi.

Pakub tööd / praktikat

KH Energia-Konsult AS on suurim erakapitalil põhinev elektrifirma, mis on asutatud 1991 aastal. Peamisteks tegevusaladeks on võrgutööd, sealhulgas siseelekter ning tänavavalgustus.  Parim elektritööde tervikteenus.

Rohkem infot

ESB on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb madalpingesüsteemide projekteerimisega ja tootmisega. Ettevõtte asutati pikka aega selles vallas tegelenud inimeste kompetentse koondades 2012.a., eesmärgiga ühendada suurettevõtte kogemused ja väikeettevõtte paindlikkus.

Rohkem infot

MERKO on põnevad projektid, toredad kolleegid ja arengut toetav tugistruktuur. Merkos saad kõigist ehituse ja kinnisvaraarenduse võimalustest pildi ette ning end Eesti tulevikku ehitades teostada.

Tule meile tööle
Kutsume praktikale

E-Service otsib oma meeskonda uusi liikmeid, kellel on elektri/energeetika taust ja teadmised ning oleks valmis väga erinevateks väljakutseteks - nii päikeseelektrisüsteemide ja elektriautode laadijate paigalduseks, kui ka teisteks põnevateks töödeks.
Töö ja praktika!

Fractory pakub teenust inseneridelt inseneridele. Meie rahvusvahelisse meeskonda kuulub üle 80 liikme, kellest pooltel on mehaanikainseneri taust. Teise poolde kuuluvad IT-spetsialistid, finantsanalüütikud ning turundusinimesed.

Job openings

EE_ins_tk

Bikeep is the leading smart commercial scooter and bike parking and charging provider in the world. We solve big infrastructure problems with tailored micromobility solutions for municipalities, transit companies, commercial and residential properties.

Job openings

Karjäärinõustamine ülikoolis

Karjäärinõustaja toetab Sind teadlike karjääriotsuste ja valikute tegemisel.

Võta ühendust

Oled oodatud karjääriseminaridele, mis aitavad Sul edukalt õppida ja teha teadlikke valikuid tööturul.

Tutvu

Karjäärinõustamine