Tallinna Tehnikaülikool

Teaduskonnast

TalTechi majandusteaduskonna peamised õppe- ja teadustöö valdkonnad on majandus, ärindus, õigus ja avalik haldus. Pakume haridust, mis ühendab tippteadlaste kompetentsi parimate praktikute kogemustega. Valmistame ette valdkonna eksperte, kes lähtuvad oma otsustes eetika ja jätkusuutlikkuse põhimõtetest. Teaduskonna rahvusvaheline keskkond toob kokku parimad teadmised ja praktikad üle maailma ning julgustab keerulistele probleemidele otsima uuendusmeelseid lahendusi.
 

Doktoriõpe

Suvine vastuvõtt 2022 (doktorant-nooremteaduri õppekohale)

Dokumentide esitamine
 1. juuni - 30. juuni 2022

Vestluste läbiviimise tähtaeg
31. juuli 2022

Kandidaatide kinnitamine
19. august 2022

Immatrikuleerimine 
26. august 2022

DoktoriõpeMore

Õppeprogrammid

Majandusteaduskonnast saad teadmised keeruliste ühiskondlike ja majanduslike probleemide lahendamiseks, oskuse rakendada innovaatilisi ärivõimalusi, juhtida tulemusi ning meeskonda. Tutvu meie õppeprogrammidega lähemalt.

SBG_tudengidMore

Tudengite lood

Loe ja kuula, kuidas meenutavad värskelt majandusteaduskonna lõpetanud vilistlased oma õpinguid.

PodcastMore

Uurimisrühmad

Majandusteaduskonna uurimisrühmad jagunevad nelja instituudi vahel: majandusanalüüsi ja rahanduse instituut, R. Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut, õiguse instituut, ärikorralduse instituut. 

Rakenduslik majandusteadusMore

Koostöö

Majandusteaduskond teeb koostööd ühiskonna erinevate huvigruppidega. Meie seniste koostööpartnerite seas on ettevõtteid Eestist ja välismaalt, kohalikke omavalitsusi, ministeeriumeid, erialaliite, mõttekodasid ja mittetulundusühinguid. 

KoostööMore

Laeb infot...

Laeb infot...

SBG_AACSB
EFMD_logo_3
SBG_PRME
SBG_BMDA
SBG_EIASM logo
SBG_CEEMANN_Accreditation
EAPAA akrediteering