Tallinna Tehnikaülikool
1 / 4

Laeb infot...

Laeb infot...

TalTechist

Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) on Eesti kõige uuendusmeelsem ülikool ja jätkusuutliku digituleviku teerajaja. Teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooni eestvedajana toob TalTech kokku teadlasi, üliõpilasi ja ettevõtjaid tervest maailmast. Meie ligi 10 000 üliõpilasest 11% on pärit enam kui 100 erinevast riigist.

Tervet ülikooli hõlmav initsiatiiv TalTechDigital toob ellu uusi digilahendusi õppimisse, teaduse tegemisse ning ülikoolilinnakusse laiemalt. 2020.a. loodud Targa linna tippkeskus koondab ülikooli juurde nutikate linnaruumi lahenduste tippkompetentsi ja teeb TalTechi kompaktsest ja kaunist linnakust lähitulevikus ühe kõige nutikama kampuse maailmas. Külasta meid digitaalselt ja alusta siit virtuaaltuuri!

1 / 4

Trialoog

TalTechi ettevõtlus-, teadus- ja arvamuslugude portaal

Kadi Piikov: inseneride järelkasvu tagamine on kiviviske kaugusel

Viimasel ajal võib pea iganädalaselt lugeda erinevaid arvamusartikleid inseneride puuduse kohta Eestis. Ettevõtjad on mures ja tundub, et riigi abi on kesine. Samas on nii riik, ettevõtted kui ka haridusasutused ühel arusaamal – inseneride järelkasv on probleem ja sellega tuleb tegeleda.

LOE LÄHEMALT

Kadi Piikov

Laeb infot...