Tallinna Tehnikaülikool

Teaduskonna tunnustused

Aasta õppejõud

TalTech'i aasta õppejõu konkursiga selgitatakse välja iga teaduskonna parimad õppejõud. Parimad õppejõud nimetatakse õppejõudude hulgast, kes üliõpilaste tagasiside alusel kuulusid eelmisel õppeaastal teaduskonna 20% kõige kõrgemalt hinnatud õppejõudude hulka. Lisaks TalTechi ülesele tunnustamisele on majandusteaduskonnas heaks traditsiooniks kujunenud valida igal aastal ka oma teaduskonna parimaid õppejõude.  

Tunnustamise alused majandusteaduskonnas 

Parimad õppejõud majandusteaduskonnas:

2023

  • Sirje Ustav, Ärikorralduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Simona Ferraro, Majandusanalüüsi ja rahanduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Pawan Kumar Dutt, Õiguse instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud
  • Jaanus Müür,  Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud

2022

  • Kaidi Kallaste, Ärikorralduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Kristjan Liivamägi, Majandusanalüüsi ja rahanduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Egert Juuse, Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud
  • Holger Mölder, Õiguse instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud

2021

  • Merle Ojasoo, Ärikorralduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Ringa Raudla, Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Agnes Kasper, Õiguse instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud
  • Signe Rosenberg, Majandusanalüüsi ja rahanduse instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud

2020

  • Jana Kukk, Ärikorralduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Kirsti Rumma, Majandusanalüüsi ja rahanduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Anni Ojavee, Keelte ja kommunikatsiooni keskus; majandusteaduskonna aasta õppejõud
  • Wolfgang Drechsler, Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud
  • Pawan Kumar Dutt, Õiguse instituut; majandusteaduskonna aasta õppejõud

2019

  • Külli Sarapuu, Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Raili Lahi, Majandusanalüüsi ja rahanduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Marina Järvis, Ärikorralduse instituut; TalTech aasta õppejõud

2018

  • Paavo Siimann, Ärikorralduse instituut; TalTech aasta õppejõud
  • Kaido Künnapas, Õiguse instituut; TalTech aasta õppejõud

2017

  • Leno Saarniit, Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut; TalTech aasta õppejõud

Aasta programmijuht

TalTech'i aasta programmijuhid selgitatakse välja kõigi teaduskondade programmijuhtide hulgast. Lisaks üleülikoolilisele konkursile valib majandusteaduskond parima programmijuhi.

Parimad programmijuhid majandusteaduskonnas:

2023

  • Martin Toding, Ärikorralduse instituut; majandusteaduskonna aasta programmijuht

2022

  • Katrin Arvola, Ärikorralduse instituut; majandusteaduskonna aasta programmijuht

2021

  • Egert Juuse, Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituut; majandusteaduskonna aasta programmijuht
  • Merle Küttim, Ärikorralduse instituut; majandusteaduskonna aasta programmijuht

2020

  • Tarvo Niine, Ärikorralduse instituut; TalTech aasta programmijuht
  • Merle Küttim, Ärikorralduse instituut; majandusteaduskonna aasta programmijuht

Üliõpilaste tunnustused

Üliõpilaste tunnustused õppejõududele

TalTech Majandusteaduskonna Üliõpilaskogu tunnustab iga-aastase Kevadbanketi raames teaduskonna parimaid õppejõude. Enam kui kümne erineva kategooria vahel selgitatakse tudengite küsitluse põhjal välja parimad. Kevadbankett on tudengipoolne tunnustus õppejõududele, kelle panus õppetegevusse on erinevatel viisidel silma paistnud.

  1. Aasta õppejõud: Raili Lahi
  2. Parim juhendaja: Tarvo Niine
  3. Kuldsuu: Monika Nikitina-Kalamäe
  4. Inspiratsioonisütitaja: Kristjan Liivamägi
  5. Rutiinipeletaja: Tarvo Niine
  6. Majandusteaduskonna Päike: Oliver Parts
  7. Elav Legend: Avo Org
  8. Bakalaureuse Lemmik: Raili Lahi
  9. Magistrantide Lemmik: Kalle Ahi
  10. Välistudengite Lemmik: Gyla Pesur

  1. Aasta õppejõud: Kristjan Liivamägi
  2. Loengukuru: Avo Org
  3. Seminariguru: Vaiva Kiaupaite-Grušiene 
  4. Teaduskonna päike: Tarvo Niine
  5. Inspiratsioonisüstik: Tarvo Niine
  6. Rutiinipeletaja: Eliis Salm
  7. Elav legend: Oliver Parts
  8. Suurim abikäsi: Raili Lahi
  9. Esimene lemmik: Kirsti Rumma
  10. Magistrantide lemmik: Agnes Kasper
  11. Välistudengite lemmik: Ekaterina Demiankova
     

  1. Aasta õppejõud: Paavo Siimann
  2. Loengukuru: Avo Org
  3. Seminariguru: Tarvo Niine
  4. Teaduskonna päike: Kirsti Rumma
  5. Inspiratsioonisüstik: Kristjan Liivamägi
  6. Rutiinipeletaja: Paavo Siimann
  7. Elav legend: Avo Org
  8. Suurim abikäsi: Raili Lahi
  9. Esimene lemmik: Kirsti Rumma
  10. Magistrantide lemmik: Paavo Siimann
  11. Välistudengite lemmik: Vaiva Kiaupaite-Grušiene 

  1. Aasta õppejõud: Külli Sarapuu
  2. Inspiratsioonisütik: Margit Kirs
  3. Loenguguru: Kristjan Liivamägi
  4. Rutiinipeletaja: Eliis Salm
  5. Teaduskonna päike: Kirsti Rumma
  6. Naljanina: Pawan Kumar Dutt
  7. Fashionista: Oliver Parts
  8. Magistrantide lemmik: Jana Kukk
  9. Välistudengite lemmik: Airi Noppel
  10. Elav legend: Avo Org
  11. Suurim abikäsi: Tarvo Niine
  12. E-õppejõud: Monika Nikitina Kalamäe
  13. Seminariguru: Mariliis Trei

  1. Aasta õppejõud: Ako Sauga
  2. Inspiratsioonisütik: Paavo Siimann
  3. Loenguguru: Kirsti Rumma
  4. Rutiinipeletaja: Heili Hein
  5. Teaduskonna päike: Kalle Ahi
  6. Naljanina: Oliver Parts
  7. Fashionista: Erkki Karo
  8. Magistrantide lemmik: Simona Ferraro
  9. Välistudengite lemmik: Vaiva Kiaupaite-Grušniene
  10. Elav legend: Ants Aasmaa

  1. Aasta õppejõud: Kristjan Liivamägi
  2. Inspiratsioonisütik: Marina Järvis
  3. Loenguguru: Avo Org
  4. Rutiinipeletaja: Tarvo Niine
  5. Teaduskonna päike: Annika Siirak
  6. Naljanina: Aleksandr Popov
  7. Fashionista: Kirsti Rumma
  8. Magistrantide lemmik: Karin Reinhold
  9. Välistudengite lemmik: Antonius Johannes Hubertus Notermans
  10. Elav legend: Ako Sauga

  1. Aasta õppejõud: Ricardo Alfredo Mendes Pereira Vicente
  2. Loenguguru: Liina Randmann
  3. Teaduskonna päike: Mall Kulasalu
  4. Naljanina: Agu Uudelepp
  5. Magistrantide lemmik: Marko Saag
  6. Välistudengite lemmik: Vlad Alex Vernygora
  7. Suurim abikäsi: Ants Aasma
  8. Seminariguru: Tarvo Niine