Tallinna Tehnikaülikool
1 / 4

Doktorantuur TalTechis

Tallinna Tehnikaülikool on teadusülikool, kus teadus, õpe ja innovatsioon on võrdselt väärtustatud ning omavahel tihedalt seotud. TalTech pakub teaduspõhist õpet inseneri-, tehnika-, loodus- ja sotsiaalteadustes. Oma doktorante õpetame lahendama keerulisi päriselu probleeme teaduslike meetoditega valdkonna parimate teadlaste juhendamisel.  

Doktorantuuri lõpetanuna oskad probleemide lahendamisel rakendada teaduslikke meetodeid, omad head analüüsi- ja sünteesivõimet ning kriitilise mõtlemise oskust, oled kursis viimaste teadussaavutustega, mõistad majanduse ja ühiskonna toimemehhanisme ning suudad oma valdkonnas ennast arusaadavaks teha ka väljaspool teaduskogukonda. 

TalTechi doktorandid teevad teadustööd oma juhendaja uurimisrühmas doktorant-nooremteaduritena või lahendavad mõne ettevõtte või asutuse teadus- ja arendusprobleeme tööstusdoktorantidena.  Väljaspool ülikooli töötavad ning oma uurimisteemaga doktoriõppe huvilised on oodatud doktorantuuri läbima ja kraadi kaitsma kas doktorant-üliõpilasena või eksternina. 

PhD admission

Doktorantuuri vastuvõtt

Soovid lahendada keerulisi päriselu probleeme teaduslike meetoditega? Olla kursis viimaste teadussaavutustega või olla ise nende algatajaks? Soovid osa saada interdistsiplinaarsest ja laiapõhjalisest teadusharidusest?

Doktorantuuri korraldus

Doktorandina pühendud nelja aasta jooksul oma doktoritöö teemaga seotud teadustöösse oma valdkonna tippspetsalistide juhendamisel. Doktorantuuri käigus omandad hea kriitilise mõtlemise ja analüüsivõime ning oskuse ühiskonnaga suhestuda. Sind ootavad mitmekülgsed karjäärivõimalused.

PhD administration
PhDscholarships

Stipendiumid

Doktorandina on sul mitmeid võimalusi taotleda mobiilsustoetusi rahvusvahelistel konverentsidel osalemiseks või muuks teadus- või õppetegevuseks välisriigis.

Doktorikool

Kõik Tallinna Tehnikaülikooli doktorandid kuuluvad Eesti ülikoolide ülesesse doktorikooli, mille liikmena saad osa võtta doktorikooli tegevustest, mis on suunatud doktoriõppe kvaliteedi tõstmisele. Doktorikool annab võimalused koostööks teiste Eesti ülikoolide doktorantidega.

newton´s cradle

Laeb infot...

Laeb infot...

Laeb infot...