Tallinna Tehnikaülikool

Maandusid just õigele lehele! Kui Sul on huvi potentsiaalselt rohkem teenida, saavutada kõrgemaid karjäärieesmärke ja saada tõeliseks juhiks, siis loe kõigest lähemalt ja esita avaldus!

  • MBA programm keskendub ettevõtliku juhtimise valdkonnale et toetada teie arengut juhiks saamisel või juhtimiskompetentside arendamisel rahvusvahelistes ettevõtetes.

  • MBA õppekaval on rahvusvaheline akrediteering MBA õppekavade ühingult AMBA (Association of MBAs). See tähendab, et programm kuulub maailma 2% ehk 300 parima hulka ning on esimene AMBA akrediteering Eestis ja Baltikumis.

  • Õppekava on disainitud spetsiaalselt Balti- ja Skandinaavia riikidest tulevatele üliõpilastele.

  • Õpingute käigus toetab teie karjäärialaseid arenguid coach.

  • Majandusteaduskond on Eesti suurim ja rahvusvahelisem majandushariduse andja.

  • TalTech pakub erinevaid võimalusi start-up ettevõtlusega alustamiseks, äriideede konkursse ja rahvusvahelisi suvekoole.

  • Teoreetiline ja praktiline osa on õppekavas oskuslikult seotud. Õppekava läbib ettevõtte probleemi lahendav projekt, millest kujuneb magistritöö.

  • Õppekava on võimalik läbida 1,5 aastaga.  

  • Õppetöö toimub üks kord kuus 3-päevaste sessioonidena, millele lisanduvad online sessioonid, et väljaspool Eestit elavatel üliõpilastel oleks võimalik mugavalt osaleda, pakkudes paindlikust töö- ja pereluga ühildamisel.

  • Õppekava semestritasu: nominaalse õppeaja esimesel kolmel semestril 3000 eurot ning 1650 eurot neljandal semestril.

Tutvu ettevõtliku juhtimise õppekavaga

Eriala sisu

Õppekava moodulid

MBA õppekava koosneb järgnevatest moodulitest (120 EAP):

Üldõpe - ülevaade ja teadmised rahvusvahelise ärikeskkonna ja selles toimuvate trendide kohta.

Põhiõpe - ülevaade ja kompetentsid äriinfo süsteemidest, infosüsteemide integreerimisest ja äriprotsesside analüüsimisest; teadmised ja oskused turundusest ja eestvedamisest.

Peaeriala - teadmised ja oskused majandusarvestusest ja finantsjuhtimisest, mis võimaldab äriidee ja ettevõtte edukust hinnata ning väärtust kasvatada.

Lõputöö - üliõpilased saavad kogemuse iseseisva uuringu läbiviimisest lahendamaks praktilisi ärijuhtimise probleeme ja oskavad teoreetilisi teadmisi rakendada praktiliste küsimuste lahendamisel akadeemilise magistrikraadi tasemel.

MBA õppekava struktuur 2023

Intervjuud ja podcastid

MBA õppekava mentor Krisjan Jasinski, lõpetaja Mai Peksen, tudengid Rebecca Andreas ja Kerdu Lenear räägivad, mida on MBA nende elus muutnud. Podcast on inglise keeles.
Kuula podcasti siit

Ettevõtliku juhtimise õppekava programmijuht Martin Toding räägib praktilise ärijuhtimise magistriõppekavast, mis on suunatud inimestele, kellel on spetsialisti või juhtimisalane töökogemus, kuid kes soovivad oma juhtimispädevust veelgi edasi arendada.
Kuula podcasti siit

Ettevõtliku juhtimise õppekava õppejõud Maris Zernand-Vilson räägib, mida kujutab endast ettevõtlik juhtimine.
Kuula podcasti siit

Ettevõtliku juhtimise õppekava üliõpilane Andres Ütt leiab, et õppekava on kiirendi tippjuhiks saamiseks.
Loe intervjuud siit

Ettevõtliku juhtimise õppekava üliõpilane arst Kadi Tomson leiab, et õppekava toetab tema ideed saada paremaks juhiks, annab süsteemseid teadmisi ja aitab mõista ja juhtida protsesse terviklikult.
Loe intervjuud siit

Ettevõtliku juhtimise õppekava üliõpilane Kristi Säälik räägib, et MBA kaval õppimine on olnud läbimurdeks nii juhtimisoskustes kui ka isiklikus arengus.
Loe intervjuud siit

Ettevõtliku juhtimise õppekava mentor ja Confido kliendikogemuse juht Kristjan Jasinski räägib, kuidas ta aitab osalejatel saada teadlikumaks oma tugevustest ning panna paika plaani, kuhu nad päriselt tahavad jõuda.
Loe intervjuud siit

Tulevik

Ärijuhtimise magister (MBA) on loodud ettevõtlikust juhtimisest huvitatud inimeste karjääri edendamiseks. Omandatud kvalifikatsioon sobib mitmesuguseks karjääriks: ettevõtja, erineval juhtimistasandil olevad juhid ja spetsialistid nii Eestis kui rahvusvahelistes ettevõtetes. MBA õppekava lõpetanud on omandanud strateegiliste otsuste tegemise oskused, juhtimisoskused ja on väga kohanemisvõimelised pidevalt muutuvas ärikeskkonnas. MBA on mitmekülgne ja väärtuslik magistrikraad, mis võimaldab teil valida erinevate karjäärivõimaluste vahel - kõik sõltub teie eesmärkidest, püüdlustest, oskustest ja huvidest.

Kandideeri SAISis

stairs

Laeb infot...


AMBA logo